Горілка Борис Єльцин

10-9-2020

Купить водку ельцин 3 литра

Горілку Boris Jelzin 1л виробляють у Франції. Назва на честь президента Російської Федерації напою присвоїли завдяки асоціаціям, пов’язаним російським народом. Традиційно в Росії вміли робити по-справжньому якісну і смачну горілку. Французька горілка Борис Єльцин 1л складається з пшеничного спирту преміум класу і чистої пом’якшеної води з гірських джерел. Спирти проходять три стадії фільтрації за допомогою вапняку і вугілля. Це дозволяє очистити продукт від сторонніх домішок, залишивши лише природні натуральні компоненти, а також надати смаку напою м’якість і благородний смак. Завдяки невисокій вартості і відмінній якості напій набув популярності в країнах Європи. Міцність горілки становить 37,5%, що трохи незвично для подібного алкоголю, однак ця особливість анітрохи не зменшує гідності напою. Також хочемо вам порекомендувати https://www.jelzinvodka.com.ua/shop/vodka-boris-elcin-boris-jelzin-3-litra/ Водка Борис Ельцин.

Переваги покупки горілки в тетрапаках

Більшість алкогольних напої знаменитих брендів випускаються в трьох літрових тетрапаках. Зручність даної упаковки в тому, що можна спробувати оригінальну горілку Єльцин за доступною ціною. Купуючи алкоголь в даній упаковці можна заощадити до 40-60 відсотків. У тетрапак є краник і ручки, що полегшує використання. Досить одного натискання на краник, щоб наповнити чарки до краю. Після відкриття спиртне не втратить міцність і свої смакові якості. Сама упаковка виготовлена з алюмінієвої фольги, це полегшує транспортування.

Як відрізнити підробку

Завдяки своїй популярності даний бренд часто стає предметом фальсифікації. Перед тим як купити горілку Борис Єльцин варто звернути увагу на наступні елементи:

  • упаковка тетрапак повинна мати зручний дозатор;
  • дно пляшки розширене з потовщенням, завдяки чому тара має хорошу стійкість;
  • на оригіналі на шийці повинна бути напис «B. Jelzin »;
  • ковпак оснащений розсікачем.

Горілка Єльцин — це продукт, який володіє вишуканим смаком, і неперевершеним колоритом ароматів. Завдяки зниженою фортеці, похмільний синдром зведений до мінімуму.