Хатха йога для обізнаних

Картинки по запросу "Хатха йога"


Аштанга йога – одна з сучасних систем хатха — йоги. Аштанга йога досить жорстко структурована. Тренує загальну витривалість і силу, очищає організм, покращує розтяжку, розвиває координацію і готує до більш складних рівнях йоги.
Вчить відкривати енергетичні канали і виконувати більш складні асани в потоці. Скористайтесь можливістю відкрити для себе світ аштанга йоги і практики в стилі Майсор у зручний для Вас час. Також хочемо вам порекомендувати хатха йога для продвинутых

Коли і як проходять заняття. Скористайтесь можливістю відкрити для себе світ аштанга йоги і практики в стилі Майсор у зручний для Вас час.
На майсор — класі немає тренера або інструктора, за яким потрібно повторювати рухи. Кожен займається виконує свою практику в комфортному для себе ритмі. На занятті присутній досвідчений викладач, який працює з кожним індивідуально – він допомагає розібратися в тому, що викликає складності, і пропонує нові асани по мірі вдосконалення кожного учня. Тут не потрібно підлаштовуватися під інших, як на звичайному груповому занятті, і викладач приділить кожному стільки часу, скільки потрібно. Це ефективний і безпечний тип занять, які підходять для будь-якого, хто хоче освоїти практику аштанга йоги.

Якщо це ваше перше заняття з аштанга йоги, викладач пояснить всі ключові моменти і покаже основні послідовності асан.
Лэд — клас у нашій студії проходить у двох форматах: вечірній лэд — клас для початківців і ранковий лэд — клас для тих, хто вже повністю знає першу послідовність. На суботньому лэд — класі заняттям повністю керує викладач : він визначає послідовність асан і задає єдиний ритм дихання. Практика не переривається на пояснення техніки – це заняття не для навчання, а для перевірки навичок, набутих на майсор — класі. Заняття підійде для тих, хто вже освоїв базові принципи аштанга йоги. На лэд — класі можна перевірити, чи можете ви виконати серію асан без втрати ритму і дихання, і виявити недоліки у своїй практиці. Вечірній лэд — клас для початківців – це відмінний спосіб запам’ятати першу послідовність Аштанга йоги, ознайомитися з послідовністю виньяс і навчитися поєднувати асани з диханням.