Интервью с карпатским мольфаром Михайло Нечаем

0
948

Чи правда, що ви нащадок полковника Данило Ничая?

Я нащадок Брацлавського полковника Данила Ничая. Його могила знаходиться в Вінницькій області, в селі Красне. Він володів окультними науками і був народним цілителем. Данило Ничай мав два сини: Івана і Юру. Одного Катерина ІІ забрала в Сибір, де він у неволі і помер. Другий утік у Волощину, а потім на Буковину у Чернівецьку губернію, звідки мій родовід по батькові. І хоч родився я на Гуцульщині, в Карпатах, генетика моя йде з Запорожжя.

Також моїми пращурами були Байда Вишневецький, який заснував Запорізьку Січ, і кошовий отаман Іван Сірко. Про цих людей писали видатні історики: Яворницький, Антонович і Грушевський. І Ничай, і Вишневецький, і Сірко були характерниками, тобто людьми, які володіли надприродними силами.

Розкажіть більше про характерників.

То були люди які глибоко знали кругосвіт і закони природи. Також вони були пророками і ясновидцями і бачили майбутнє на тисячі років вперед. Це вони склали гороскопи. Церква заборонила їх, кажучи що це від диявола. Але насправді характерник — це справедлива, духовно чиста особистість, яка любить все довкілля, всіх живих істот, Землю,бажає добра всьому живому та неживому, щохвилини дбає про добро та плекає його повсюдно. Тоді ця енергія любові віддається сторицею і порождає силу. А найважливіше те, що характерник повинен служити Господу Богу і людям без якоїсь матеріальної вигоди для себе. Ця особа повинна неустанно дбати за свій внутрішній світ, бо лише дух вічний. Тут, в Карпатах, характерників називають мольфарами.

Мольфар то є примівник, знахар, чарівник. Я останній в Карпатах з цих старичків. Всі мої побратими вже померли. Мені 77 років. Я повністю віддаю всі свої сили служінню людям. Цілий день я приймаю та лікую людей, сплю дві чи три години, приймаю їжу один раз на день. Вся енергія, яку віддаю людям, повертається мені з Космосу. Мольфар має бути глибоко духовною особистістю, так як він звертається до Бога та небесних сил з проханням про допомогу. Якщо мольфар чинить неправедно і порушує закони Природи, він може бути позбавлений магічних можливостей.

А чи має слово мольфар якесь тлумачення?

Це слово походить від стародавнього терміну “мольфа”, тобто річ, на яку накладались чари. Основна могутність мольфара у його словах та співах. Мольфар здатний творити як добро, так і зло. Кожному мольфару притаманний свій неповторний, так би мовити, стиль роботи. Деякі з них народжуються з магічними знаннями, тобто є мольфарами по спадку, які передаються з покоління в покоління однієї родини. Інших вчать. Одні оволодівають чорною магією, другі — білою.

Ваші здібності в вас від народження чи були кимсь вам передані?

Ці мої здібності – від Бога. Ви знаєте, я маю лиш загальну середню освіту, але мені дозволено читати лекції по психології людини, по сексології, по філософії, по демонології, по релігії.

Чи був у вас живий, тілесний вчитель?

Не було. Я вже в вісім років міг спинити кров у людини. Дуже часто мене звали на операції де була велика втрата крові і її не могли спинити. Я заклинаю кров. Вона мене слухає. Я говорю окремо до кожного органа і вони слухаються моїх команд. Це є таємна сила.

А у вас єучні?

Нема. Я дуже хочу учня, але насамперед я слухаю те, що мені кажуть духи. Коли до мене приходить людина і проситься в учні, то я зараз же контактую с духом, своїм Провідником. І якщо Провідник каже мені, що претендент любить гроші більше ніж людей, то таких шарлатанів повно і так. Мені такого учня непотрібно, загрібати гроші з людського горя – великий гріх. Як бачите я живу бідно, хоча тут пройшло море народу. Серед них були і депутати Верховної Ради, і генерали, і журналісти, і кіношники. Але не подумайте, що я цим зловживаю, хтось до мене прийшов, кнопку натиснув і в нього сполучилося. Я дивлюся, чи варта ця людина, чи дійсно вона добро робить для людей. Самолюбів, егоїстів і людей з поганим характером мені не потрібно. Людина повинна мати чисті наміри, бути справедливою і любити природу.

Я Бога прошу, щоб знайшовся учень або учениця, якій би я передав це мистецтво поки смерть діда не загарбала. Але нема – люди люблять гроші, а не людину.

В чому ваша сила?

Я володар слова. Моє слово сильніше кулі, куля може в ціль не попасти, а моє слово завжди попадає в ціль. Нема такої людини, яку б я не забрав в свій полон її психіку. Я накладаю людині ту силу,якою вона повинна керуватися. Не думайте, що порожніми словами я до вас говорю. Вони є виважені багатьма людьми і віками. Я цю традицію несу, поки не здохну. А дасть мені Бог учня чи ученицю – буду радий. А не дасть так у землю закопають з цим знанням. Моїх побратимів так і закопали. Був такий знаменитий народний цілитель, ясновидець і пророк – Шостак Василь Іванович в Урієво-Королівці, Городянківського району, Івано-франківської області, два роки, як помер.

У Шешорах, Косівського району – Гой, який зараз же міг сказати, що вам зроблено – також помер. Я останній залишився з цих мольфарів.

Розкажу вам одну історію. На Буковині, в Чернівецькій області жив чоловік по прізвищу Тарадуда, який чудо творив. Якось він з ножем за поясом був на пасовиську. А на зустріч йому – лісоруби, які йшли вже три дні і нічого не їли. Тарадуда їм каже: «Що сталося, люди?» Вони йому: «Голодні, як пси». Він поросив підійти їх до смереки, витяг ніж, вткнув у смереку та каже: «Підкладайте капелюхи». Один підклав капелюх і з смереки потекло молоко. Шість напилися, а сьомому не стало. Тоді Тарадуда подивився на іншу гору, де також паслася худоба і каже: «Якщо то дійний товар, то молоко зараз потече, а якщо не дійний, то кров потече». Потекла кров. Тоді один з лісорубів каже: «Вуєчку, навчіть і мене таким мистецтвом володіти». На що Тарадуда відповів: «Це є великий гріх. Достатньо того, що я беру на себе цей тягар, а вам не можу передати того, що я творю». Не відкрив секрет.

Є багато феноменів у природі, закритих від людини. Чим більше цивілізація буде підійматись на гору до свого апогею, тим більше Природа-Мати буде закривати себе.

Кажуть, що ви наполовину християнин і наполовину – язичник. Як так може бути?

Наполовину я православної віри християнин, поклоняюся всім Небесним Силам, Всемогучому Богу, Тройці, святій Матері Божій, Ісусу Христу і всім великомученикам. Але також я поклоняюся Матері Природі, тому що я в Природі живу, вона мене дала, вона мене й забере. А хіба не достойна від вас поваги Земля, на якій ви стоїте і яка приймає від все добре й погане, як рідна мати? Кожен ваш поклон – це поклон до землі. Коли козаки шли на війну з супостатом, то кожен брав грудочку землі рідної у пазуху, бо як прийдеться вмирати на чужині, то та земля хоронила тіло його. Ми навіть не усвідомлюємо настільки глибокі в нас язичеськікорні. Ми забули за це. Але якщо ми Природи не любим, то ми відрікаємося матері своєї, яка нас породила. Ісус Христос сказав, що він прийшов доповнити старий завіт новим. Доповнити, а не знищити. Бо якщо ви нищите стару віру, ви розбиваєте фундамент. А без фундаменту будівля стояти не буде.

Але ж вязичників інші боги.

Це ті ж самі Сили, тільки під іншими іменами.

Якщо Бог один, чому в існуючих релігіях так багато протиріч?

Так має бути. Судити кожного будуть по вчинках, а не по тому, хто ким себе вважає. Кожна людина – то інший світ. Наприклад, якщо два художники будуть малювати з одного пейзажу, то картини в них будуть різні. Це залежить від психології людини.

Але священики засуджують такі погляди.

Я у священиків зараз не вірю. Раніше священики були більш духовні ніж зараз – боялися гріху і були в тому впевнені. А зараз вони гріху не бояться і тільки хизуються ризами святими. Коли приходе до церкви нещасна людина і просить копієчку, священик каже: «Проси Бога, Бог тобі дасть», алез своєї кишені ніколи не витягне. Бо в нього свідомість звичайного капіталіста – за рік купити іномарку. Якби він дійсно відчув горе знедоленої людини, то віддав би останню копійку. Але скоріше бідний допоможе бідному, ніж багатий. І Господь казав, що скоріше верблюд пройде скрізь вушко голки, чим багатий увійде у Небесне Царство. Багатство збільшує потяг до плотського життя. Чим душа нагріта – вік не охолоне. Я не люблю лицемірів. Будь тим хто ти є у собі. Серед священників є достойні люди, які відшліфували своє життя, так що плотське відходить, а духовне наступає. Але таких одиниці. Таким можете сповідь свою сказати. В іншому разі сповідайтеся перед Великоднем, на загальній сповіді. Бог простить вам ті гріхи, за які ви пожаліли і більше не повторите. А якщо ви священику гріхи сповідаєте такому ж як ви, то скажіть мені: «чи може дурний дурному порадити, а голодний голодного накормити»? Він вам скаже, що на нього Святого Духа наклали. Та покажіть мені людину, яка Святим Духом розпоряджується, щоб на таких болванів накладати. Ви подумайте серцем де справедливість. За цю справедливість кров лилася, а ми їїшанувати не навчились.

Мабуть, погляд язичників на історію відрізняється від загальноприйнятого?

Їх називають язичниками, але правильніше казати старовіри, бо вони стародавню релігію тримають. Ми називаємо святим Володимира Великого, але для старовірів він головоріз, саме через нього наш народ несе тяжку карму. Він вирізав всіх людей, які не хотіли приймати християнство. Скажіть мені, якщо ви є віруючий від маминого молока закоханий у свою рідну віру і ви не хочете приймати чужу віру, хіба хтось має право вас вбивати за це. Але Володимир Великий вбивав і насаджував віру примусово і Дніпро багровіло кров’ю людською. С цього сполучилася наша з вами родова карма. Господь відібрав розум у синів Володимира, яким він залишив Київську Русь і сини почали воювати між собою, що привело до ослаблення нашої держави. Так ми стали рабами монголів, татар і турків. З тих давніх часів і по цей день ми ще не відробили цю злу карму.

Один письменник говорив: «Хто не знає минулого, той не достойний і майбутнього». А наше покоління не знає минулого. Колись гуцули знали свій родовід до сьомого коліна по матері і по батьку, а зараз дай Бог щоб хтось ім’я прадіда пам’ятав. Хто винен в тому? Родичі, бо не передали їм те знання. Ми повинні знати глибоку старину самобутності усіх народів світу і в першу чергу нашого народу. Що ми за народ, як ми загубили свою рідну мову. Мова, то паспорт любого народу. І хоча в вас тече українська кров, якщо ви не знаєте мови, то ви не українець. Нема ні одного народу без своєї мови, навіть дики племена свою мову мають. Сором народу тому, що мову свою забув? Хіба росіяни забули свою мову. Ні одного росіянина не має, щоб він свою мову забув, а українців багато, що свою мову забули.

Як ви ставитеся до молитви?

Щоб ви знали, Бог приймає тільки тоді вашу молитву, коли ви молитеся серцем, а не розумом. Чого? Через те, що коли ви молитеся розумом, то в цей час диявол посилає вам сірі буденні думки, і тому вона не приємна Богу. Тільки серцем треба молитися. Чому люди гуртом ідуть до церкви? Через те, що може у гурті є одна чи дві людини, які будуть молитися серцем. І заради цієї однієї сердечної молитви Бог дає свою благодать на всіх. Але серцем моляться ті люди, які мають уражене серце, що відчуло сильну душевну біль.

Також мені рекомендували вас як спеціаліста по демонології…

Демонологія – це наука про духів, про ті енергії, що невидимі людським оком. Але якщо дух померлого, або диявол проходять коло вас ви відчуваєте в серці тривогу.

Як демони впливають на людей?

Старший демон – Люцифер, якого Господь вигнав з Раю, був наділений всіма необхідними знаннями Божества. Таким він і лишився. В нього є багато прислужників. Тіла людей складається с землі, а тіла демонів – з піску. Люцифер посилає демонів до кожної людини. На лівім плечі у людини стоїть диявол, а на правому – ангел. Ангел хоронить вас від злого, між ним і демоном іде боротьба. Якщо ви подивитесь на зображення архангела Михаїла, начальника воїнства Господнього, то побачите що він тримає у лівій руці вагу. Вага — то плечі людини, котра сторона переважить у протязі вашого віку. Коли ви добро людям робили, навіть страждальником стали, то ангел-хоронитель вас тримав і душу вашу після смерті забере до Бога. Якщо ви робили зло, то чорний ангел забирає вашу душу в огонь невгасаючий. Це є закономірні явища, незалежно від того вірити ви в Бога чи ні. Як хочете, так і розумійте. Бог вам дав свободу вибору і розум. От розумом і визначайте с ким вам бути. Можете бути з дияволом і станете чорним магом. Все вам буде ненависне — і природа і люди. Але з дияволом ви будете не в силі командувати своїм розумом, будете виконувати те, що він скаже.

Багато людей приходять до вас зі своїми проблемами. Як ви дбаєте про свою чистоту?

Я не їм суп, борщ, огірки, помідори, сало, м’ясо. Сало і м’ясо то є мертве, це якби ви людину їли. Не можна то їсти, бо у тім знаходиться негативна енергія. Коли людина це споживає, вона стає грубою в характері і віддаляється від Бога. Я їмодин раз у день худеньку кашу, в яку добавляю капельку-дві олії. Але я кавоман J Дуже люблю каву і п’ю її вже багато років.

Раз на рік на дванадцять днів я захожу у печеру і складаюся там як у лоні матері дитина. Я повністю розтворяюсь, виключаю пам’ять, дихання і залишаюсь там без руху, їди та води. Якби хто перевірив мій пульс то подумав би, що я мертвий. Для цього потрібне довге тренування. Роками я займався, щоб досягти цього. Нащо воно треба? На протязі року люди приходять із злоякісними вібраціями свого горя і все це іде на мене. Я поглинаю це все. Щоб від всього цього очиститься я роблю «заземлення» у печері. Якщо б хто нетренований зі мною пішов, то він би звідти вже не вийшов.

В чому причина захворювань людей?

Це карма.

А як зрозуміти, що можливо вилікувати, а що ні?

Треба дивитися у судьбу людини. У кожного є своя «книжка». Наука каже, що судьба людини в її руках. Це повна брехня. Такого не буває. Ану скажіть: «Кому хочеться в тюрмах сидіти, калікою бути, передчасно вмирати, тяжко жити та мозолистими руками робити і не доробитися»? Нікому! Але все це буває, тому що в судьбі так написано. Доводиться до тієї степені, що має так статися.

Так чи є в нас хоч якась свобода вибору?

Нема. Що має вам написано бути на роду, доти маєте жити. В воді не потонете, в вогні не згорите, вороги не побачать — доки вам призначено жити.

Коли прийде час вмирати ви прийдете на те місце, де маєте погибнути і там ніхто не поможе, ні люди, ні Бог, бо це судьба написана і печатка на вашому «документі» вдарена з самого вашого народження.Нема нічого сильнішого для людини як мус, та й час. Час покаже, бо коли приходе час людина стає такою якою має бути. А мус заставить вас те виконати, що ви не схочете по своїй волі зробити. Ці два фактори тримають людину у режимі. Без часу жінка не родить дитину, без часу дівчина не вийде за хлопця, без часу ви не підете з цього світу, все виконується, що має бути по судьбі в свій час. Ніколи такого не буває, щоб до або після часу. Є певні гальмування, наприклад, вінок безшлюбності, що можуть хлопцеві зробити і він буде старим холостяком до 90 років без пари. Чи дівчина, яка все своє життя буде одинока. Але це є великий гріх перед Богом. Ніхто не має права забирати щастя в іншої людини, яке Бог їй дав по судьбі. А якщо ви забираєте, то прийде бумеранг вам. Нічого не пропадає на світі. Доля нещасної людини буде компенсуватись у іншому світі. Хто страждав тут, то там буде щасливий. Хто тут буяв і в розкошах жив, то там буде проклятий і нещасний. Це є закономірні явища. Без дощу погоди немає, без погоди дощу немає. Без літа не буває зими, без зими не буває весни. Одно другого протиставляє. Отакі протилежні сторони поєднує Бог, і у всього в житті є ці протилежні сторони.

То як інь-ян?

Так. Я не спілкуюся з дияволом. Але якщо б його не було, то й вас би не було, мене б не було, світа би не було. Є світлі (божественні)і темні(диявольські) сили, як мінус і плюс. Між ними іде вічна боротьба. Світлі сили приборкують агресію темних сил, і в результаті цієї боротьби приходе наше життя на Землі. Але якби не було мінуса плюс би не діяв, і навпаки. Тому не треба боятися диявола, але й дражнить його також не рекомендую.

Якщо хворий чи нещасний приходять до вас і отримують допомогу, то є також судьба?

Так їх веде дороговказ. Бог дає людині так, як має бути. Доки ви маєте жити, ви не вмрете. А коли прийде час вмерти людині – то нема ні лікаря, ні знахаря на світі, який би спас вас від того.

Как выбрать витамины для кормящих
Як правило, потреба у вітамінах у вагітної жінки визначає її дільничний гінеколог. Але сьогодні, скажемо чесно, вітаміни прописують практично всім вагітним жінкам, а в деяких регіонах країни і в деяких випадках ускладненої вагітності вітаміни жінкам в положенні навіть видаються безкоштовно. Сьогодні найпопулярнішими у майбутніх мам є полівітамінні комплекси для вагітних марки Комплівіт і Vitrum. Багато виробників вітамінів відразу вказують на упаковці, що цей вид підходить для вагітних і годуючих мам.
Також хочемо вам порекомендувати Добавки и витамины для кормящих
Молоді мами часто відчувають брак якогось конкретного вітаміну або мінералу. Наприклад, при нестачі кальцію (коли кажуть, що дитина «з’їв» у мами всі зуби і волосся), лікар може прописати вам тільки цей вітамін. Тим більше, що в полівітамінних комплексах він не особливо засвоюється. Іноді годуючим мамам не вистачає вітаміну Е, і вони страждають від сухості і тріщин на губах. У цьому випадку вас врятує недорогий Аевіт, який можна як пити, так і використовувати зовнішньо при виникненні тріщин.
Якщо у вас немає можливості проконсультуватися з лікарем або ви підозрюєте його в змові з виробником вітамінних комплексів, купуйте будь-які вітаміни з позначкою «для годуючих». Як правило, побічних ефектів вітаміни для годуючих не дають, особливо якщо приймати їх правильно, тобто після їжі (натще вони можу викликати нудоту або навіть блювання). Якщо через місяць прийому вітамінів для годуючих ваш стан не покращився або все ж дали про себе знати які-небудь побічні ефекти (висип, свербіж, набряки тощо), змініть марку вітамінів або зверніться до лікаря. У рідкісних випадках доведеться здати спеціальний аналіз на вітаміни.
Також не варто перевищувати зазначену дозу, навіть якщо ви упевнені, що конкретно цей вітамінний комплекс вам не допомагає. І не треба цілком і повністю покладатися на вітамінні комплекси, харчуючись одними макаронами і булками. Багато життєво необхідні годуючої матері і дитині вітаміни в легкозасвоюваній формі містяться тільки в натуральних продуктах.