Компания печати на ткани SIMPRINT: наружная реклама, изготовление флагов, сувенирная продукция, печать на ткани

12-20-2017

Шановний гість!

Ласкаво просимо на сайт рекламно-виробничої компанії ТОВ » СІМ-Принт!

Протягом кількох років ми успішно працюємо на ринку сувенірної продукції і готові виконати практично будь-яке Ваше замовлення. ТОВ «СІМ-Принт» є компанією повного циклу. Це означає, що всі роботи по виконанню замовлення (верстка рекламних «об’єктів», виготовлення продукції і сублімаційний друк Київ) відбуваються тільки на нашому підприємстві, без залучення організацій-посередників. Компания печати на ткани SIMPRINT: наружная реклама, изготовление флагов, сувенирная продукция, печать на ткани.

Так-так, Ви абсолютно правильно зрозуміли: якщо Вам, наприклад, потрібна чашка з логотипом, Ви вибираєте її з нашого каталогу, надаєте логотип в потрібному форматі, а інше – справа техніки і наших фахівців. Ми самі зробимо для Вас чашку, нанесемо на неї логотип і передамо Вам готовий замовлення в короткі терміни.

При такій організації роботи у наявності економія часу, грошей і висока якість продукції, оскільки ми самі контролюємо всі виробничі процеси, що супроводжують виготовлення Вашого замовлення.