Корисні властивості лазні!!!!

Російська лазня здавна вважалася самою приємною і розслаблюючій процедурою в Бани и сауны Киева
Популярність банних процедур невипадкова, так як, завдяки лазні, людині вдається позбутися недуг, поліпшити своє самопочуття. Лазня позбавляє людину від багатьох шкідливих речовин, які знаходяться в організмі: солей, канцерогенів, шлаків, токсинів, розщеплених жирів, молочної кислоти, продуктів життєдіяльності, вироблених мертвими клітинами.

 Замість цього в організм надходять живильні речовини, мікроелементи і свіжий кисень. В результаті спостерігається поліпшення кровотоку і лімфотоку, водно — сольового обміну, роботи дихальних органів. Лазня здатна здійснювати прогрівання м’язів, сухожиль, зв’язок, завдяки чому позбавляє від радикуліту, хвороб суглобів. Для людей, які страждають хронічними бронхітами та пневмонію, лазня також повинна стати кращому ліками від даних захворювань.
Банні процедури, що омолоджують організм людини, тим самим наближаючи його до мрії про вічної молодості. Завдяки банних процедур організм позбавляється від віджилих, відмерлих клітин, замість яких починають рости нові. В результаті відбувається активізація обміну речовин, що каталізує процес омолодження

І, звичайно, не можна забувати про закаливающее властивість банних процедур, яке прийшло до нас з давніх часів. Улюбленою забавою після лазні на Русі було купання в ополонці і обтирання снігом. Закаливающее властивість лазні, в даному випадку, зводиться до поєднання контрастних процедур — подразників. У сучасному світі пірнання в ополонку після лазні, все частіше замінюється купанням в басейні або прийняттям холодного душу, що справляє на людину все те ж закаливающее вплив. Холод викликає звуження кровоносних судин, внутрішні органи починають відчувати, як доливається кров. Після цього, кров від органів внутрішніх спрямовується по периферії, сприяючи розширенню судин знову. Контрастні процедури, представлені поєднанням холодного душу і банного жару, виконують функцію тренування судин.
Лазня здатна справляти комплексний вплив на організм, вирішувати не тільки проблеми, пов’язані зі здоров’ям, але й гармонізувати психологічний стан людини, заряджати позитивними емоціями. Однак варто пам’ятати про те, що лазневі процедури корисні у випадку, коли люди дотримуються всі необхідні правила перебування в лазні.