Лазерна епіляція пахв

Зона пахв є найніжнішою і чутливою, проте там все одно ростуть товсті і жорсткі волосся. Лазерна епіляція пахви є найефективнішим методом для боротьби з ними. За рахунок того, що шкіра пахв дуже світла, а волосся щільні і чорні, така методика видалення волосся, перевершить всі Ваші очікування. Варто зазначити, що для лазерної епіляції в зоні пахв потрібно мінімальний час, навіть для повного видалення волосся. За допомогою такої процедури, можна з легкістю усунути врослі волосся, що утворюються при тривалому використанні воскової епіляції або епілятора. Рекомендуємо купити эпиляция подмышек лазером Киев

Сьогодні лазерна епіляція пахв є як естетичною, так і гігієнічною процедурою. Все тому, що волосся в цій зоні — ідеальне середовище для розмноження бактерій, що викликають неприємний запах. Лазер діє наступним чином: промені проникають в цибулину волоса з пігментом меланіном, це викликає механічне пошкодження волосся, а точніше фолікула. Виходить, що лазер видаляє волоски безболісно, не діючи при цьому на шкіру.

Епіляція зони пахв благотворно піддається тільки одній процедурі з видалення волосся лазерної епіляції. Для хорошого результату знадобиться до 5-ти сеансів. Перерва між процедурами повинен бути не менше 1,5-2 місяців. Протягом курсу ви помітите, як волосся стає світліше, тонше, вони рідшають і в підсумку зникають зовсім.

Епіляція пахви відмінний початок для використання такої методики, потім можна переходити до інтимних місць, ніг і рук. Якщо Ви тільки збираєтеся скористатися лазерною епіляцією, спробуйте почати саме з пахв. Позитивний і вражаючий результат гарантований. Буде простіше зважитися на подібну процедуру для інших зон.

Епіляція пахв в нашому центрі пройде для вас з максимальним комфортом. Фахівці проконсультують Вас перед процедурою, підберуть курс. Саме індивідуальний підхід разом з високим професійним рівнем дозволяють домагатися чудових результатів. До того ж вузька спеціалізація і великий досвід роботи в даній сфері наших співробітників дозволяють робити всі маніпуляції на найвищому рівні.