Мymakeup.com.ua

7-29-2017

Дві основні схеми макіяжу очей – це рельєфна і техніка смокі айс. Варіації між ними дійсно дають волю фантазії.
Детальніше на mymakeup.com.ua.
Додавання красивих деталей, таких, як стрілка, кольорові підводки і олівці, відблиски, глітер та тинты надають велику свободу для творчості. Але починати освоєння макіяжу очей необхідно все-таки з базових пунктів, які будуть залишатися основою для всіх експериментів.
У різних людей очі мають різну форму, але при цьому залишаються півсферою, яка має свій обсяг і свої поглиблення. Розуміння фізичної форми очі дозволить вам не робити помилок в нанесенні тіней на очі, якою б макіяж ви не задумали.

Найпростіше розібрати основи на практиці – в класичній рельєфною техніці і техніці смокі айс. Дивіться наші покрокові фотоинструкции, щоб освоїти базові техніки макіяжу очей.

ЯК ЗРОБИТИ РЕЛЬЄФНИЙ МАКІЯЖ ОЧЕЙ?

1 Макіяж очей завжди починайте з вирівнювання кольору шкіри повік
Першим ділом на всі рухоме повіку нанесіть базу для тіней. Як правило, вони мають чорний або білий відтінок, який дозволить приховати синь або капіляри тонкої шкіри повік. Якщо спеціалізованого кошти під рукою немає – нанесіть на шкіру тонким шаром тональний крем або маскує, а потім злегка припудріть.
Далі на рухому повіку нанесіть світлі тіні – вони можуть бути як матовим, так і сатиновими або перламутровими. Залиште зовнішній куточок ока чистим. Завдання цього етапу – підкреслити природний обсяг очі. Також світлі або сяючі текстури на рухомому столітті роблять погляд більш свіжим і сяючим.