На скільки ставлять брекети?

На скільки ставлять брекети?
Усмішка – це візитна картка людини, те, на що звертають увагу в першу чергу. Для того, щоб вона виглядала ідеальною, іноді доводиться пройти На скільки ставлять брекети?лікування у лікаря — ортодонта і поставити незнімний апарат. На скільки ставлять брекети, як довго триватиме лікування, — ці питання хвилюють багатьох людей, що потребують виправлення прикусу або вирівнювання зубів. Хочу запропонувати вам якісні брекити для зубів http://oleta.com.ua/ru/services/ortodontiya/breket-sistemy по доступній ціні

Брекети – примха або необхідність
Проблеми з прикусом або неправильним положенням зубів є у багатьох людей. І багато хто вважає, що це дрібниця, про яку можна не турбуватися.

Однак криві зуби – це зовсім не нешкідливий дефект зовнішності. З віком накопичується безліч неправильностей, викликаних саме цією дрібницею:

Неповне пережовування їжі;
Захворювання ясен;
Проблеми з шлунково-кишковим трактом;
Утрудненість дихання та інші.
Виправлення дефектів розташування зубів можливо тільки за допомогою брекет-систем.

Брекети – це надовго?
Найдовший зафіксований термін носіння ортодонтичної конструкції – 5-7 років, але на практиці такого майже не буває. Середня тривалість лікування – від півтора до двох років.

Строк, на скільки потрібно поставити брекети, може бути і менше, для кожної людини він індивідуальний і залежить від багатьох факторів.

Незнімні апарати – спеціальні пристосування, за допомогою яких лікарі домагаються ідеального положення зубів у пацієнтів.

Зараз використовуються 2 основні групи ортодонтичних пристроїв:

Зовнішні – кріпляться на зовнішню поверхню зубів;
Внутрішні (лінгвальні) – розташовуються з боку мови, непомітні для оточуючих.
На скільки ставлять внутрішні брекети на зубыВнутренние брекети зазвичай носяться приблизно в 2 рази довше, ніж зовнішні.

З чого роблять замочки? Матеріал для цих пристосувань теж різний, відповідно поставити на зуби брекети варто неоднаково. Самий недорогий і популярний варіант – металеві брекети, але можуть бути і сапфірові, і керамічні, і золоті. Ефективність лікування не залежить від застосовуваного матеріалу, але термін носіння металевих пристосувань все ж менше, ніж засобів з інших матеріалів.

Від чого залежить тривалість лікування?
Оптимальний термін початку лікування – 12-13 років. Зазвичай у дітей коригування проходить швидше і ефективніше. Лікування дорослої людини теж можливо, але термін, на скільки треба ставити брекети, подовжується.

Крім цього, є чинники, що подовжують термін носіння незнімних конструкцій незалежно від віку:

Складність випадку, проблеми з прикусом;
Бажання ідеального результату – для отримання абсолютно правильного прикусу і ідеального розташування зубів потрібно більше часу;
Точне позиціонування брекетів – положення пристосувань весь час змінюється, але чим точніше вони були поставлені спочатку, тим менше потрібно часу;
Брак досвіду і професіоналізму у лікаря – зрозуміло, що хороший лікар буде краще позиціонувати пристосування, точніше коригувати, тому часу на лікування потрібно менше;
Використовувані технології;
Індивідуальна швидкість переміщення зубів у людини.
Збільшити термін лікування може і сам пацієнт, якщо почне пропускати візити до ортодонта, не буде виконувати приписи лікаря і піклуватися про гігієну.

Продовження лікування
Носінням незнімних пристроїв лікування не закінчується. Для того, щоб закріпити ефект, необхідно ще якийсь час після зняття брекет-системи носити ретейнери. Це спеціальні пристосування, зроблені з пластику. Вони ставляться на внутрішню поверхню зубів, не помітні для оточуючих і не заважають при розмові і їжі.

На скільки ставлять ретейнери?

На скільки ставлять брекети? Віддати перевагу швидке лікування, не дає необхідного ефекту, або більш тривалий з ідеальним результатом? Відповідь очевидна!

Бажання, терпіння, виконання всіх рекомендацій лікаря, і ваша посмішка стане ідеальною!