Одинадцять природних способів лікування артриту

6-26-2020

Хакорос (лат. Harpagophytum , який також називають диявольською кігтою ), глюкозамін, хондроїтин, метилсульфонілметан (так звана МСМ) та омега-3 жирні кислоти — найпопулярніші добавки проти артриту.  Також хочемо вам порекомендувати спочатку проконсультуватися з лікарем, для цього ви можете вибрати ортопеда — травматолога на сайті arthroscopy.kiev.ua/  

Ці добавки, випущені на зразок важкої артилерії для боротьби з артритом, продаються в магазинах майже тоннами для всіх, хто страждає від проблем із суглобами.

Якщо це також впливає на вас, нижче ви знайдете менш відомі, але не менш ефективні способи.

Ось 11 природних способів лікування артриту:

1. Стародавні китайські трави

Зауважте, назва цієї рослини є складною: Tripterygium wilfordii Hook F. Для простоти її називають «TwHF» або » Thunder God Vine «.

У традиційній китайській медицині його використовують вже понад 400 років для лікування болю, набряку та запалення . Це дуже отруйна рослина — настільки, що в народній медицині її називають: Сім кроків до смерті 1 .

Він більш ефективний для лікування болю, пов’язаного з ревматоїдним артритом, ніж метотрексат, що містить найпопулярніші препарати від цієї хвороби.

Результати досліджень на цю тему з’явилися у квітні 2014 року в медичному журналі British American Journal . Після 24 тижнів лікування 55% пацієнтів, які отримували ТВЧ, покращилися, а пацієнти, які приймали метотрексат, покращили до 45,6%. Слід зазначити, що у пацієнтів, які приймають обидві специфіки, 77% 2 повідомили про покращення .

Ваш лікар може показати вам, як приймати ці трави, не піддаючи себе ніякій небезпеці.

2. Цілющий крем, як перець

Можна нанести на шкіру крем, що містить капсаїцин.

Капсаїцин міститься в кайенському перці. Є речовиною, відповідальним, серед інших, за відчуття печіння після вживання. Це відчуття через деякий час вщухає, залишаючи ефект наркозу. Це робиться шляхом блокування синтезу речовини Р — нейропептиду, що бере участь у передачі болю нервами 3 .

Креми, що містять капсаїцин, дуже поширені в Північній Америці і доступні без рецепта. Набагато складніше здобути їх у Європі. Тож особисто я роблю собі крем з дрібних, дуже обсмажених червоних бобів, які можна придбати в магазині.

Наносити такий крем можна, застосовуючи його на хворі плями до 4 разів на день. Ефекти відчуваються через 2-3 дні. Побічних ефектів немає.

3. Тигрова мазь

Тигрову мазь китайці використовують на шкірі для зняття болю в м’язах і кістках. Його також використовують у боротьбі з болями в суглобах 4 .

Багато хто думає, що тигрова мазь містить перець або паприку (через її червоний колір), але це не так. До його складу входять ефірні олії парафіну, розведені в м’яті, гвоздиці, кориці, камфорі та кахепуті.

Тигрова мазь чудово підходить при болях у суглобах.

4. Фітодолор: осика, попел європейський і золотистий

Фітодолор — відомий продукт з Німеччини. Він виготовляється з рослин. Застосовується для боротьби з болями в суглобах.

До нього відносяться осика, зола європейська та золотистий. Настоянка виготовляється на основі спирту, в якому рослини мацерують для вилучення діючих речовин.

Продукт тестували десять разів. Дослідження підтвердили, що він такий же ефективний, як зазвичай рекомендується при остеоартрозі нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) для зменшення запалення та болю.

Розчиняйте 20 — 30 крапель у будь-якому напої та приймайте три-чотири рази на день. При сильних болях приймайте по 40 крапель 5 .

5. Олія боровика та олія примули

Олія бораго і вечірньої примули дуже багата гама-ліноленовою кислотою (так звана GLA).

Низькі дози не є ефективними, але, здається, доза 1400 мг на день або більше полегшує симптоми ревматоїдного артриту 6 .

Це відповідає 5-6 г олії борагону або вечірньої примули на день.

6. Вогонь і лід

Місцеві болі, пов’язані з артритом, можна зменшити, використовуючи лід або теплі компреси.

Це дуже індивідуальна справа. Одні люди краще реагуватимуть на холод, інші — на спеку, а треті помітять покращення в обох випадках.

Тепло (гарячі компреси, гарячі ванни, сауна) розширює судини, стимулює кровообіг, зменшує м’язові спазми.

Холод, з іншого боку, ефективний у боротьбі з набряком суглобів, звужує судини і в разі сильних болів справляє знеболюючий ефект.

Можна використовувати терапію «вогнем або льодом» двічі на день.

За даними Американського коледжу ревматології, масаж ниючих суглобів льодом протягом 5-10 хвилин може полегшити біль у перші 48 годин. Коли біль триває більше 48 годин, гарячий компрес буде більш ефективним 7 .

7. УЗД

Відповідно до систематичного огляду наукових досліджень, проведених Cochrane Collaboration, біль, пов’язаний з остеоартрозом, може бути полегшена ультразвуковою терапією.

Це дуже проста терапія. Ніякі побічні ефекти не відомі . 8 .

Ультразвук часто застосовують фізіотерапевти.

8. Електротерапія

Також електрику різними способами використовують фізіотерапевти, щоб полегшити біль у суглобах.

Найчастіше застосовується т. Зв Електростимуляція TENS або транскутанна електрична стимуляція, яка передбачає розміщення електродів навколо хворого місця та генерування легких електромагнітних ударів.

Деякі фізіотерапевти також використовують електро-голкорефлексотерапію: для зменшення болю в суглобах вони розміщують голки в точках голковколювання.

Але цікавість полягає в тому, що підключені до голки електроди створюють легкі електричні удари, спрямовані на підвищення ефективності лікування.

9. Вживання алкоголю

Дослідження, опубліковане в Британському медичному журналі (BMJ), свідчить про те, що помірне споживання алкоголю пов’язане зі зниженням ризику ревматоїдного артриту на 50%!

Ці ефекти спостерігалися у жінок, які вживали щонайменше 4 порції алкоголю на тиждень (1 порція = 15 г етанолу) протягом періоду не менше десяти років 9 .

10. Фізичні навантаження

Багато людей, які страждають від болю в суглобах, уникають руху, боячись загострення.

Тим часом, правильно виконані фізичні вправи мають протилежний ефект. Вони не тільки допомагають зміцнювати суглоби, але й необхідні для підтримки оптимальної ваги.

У разі остеоартриту зайва вага має катастрофічний вплив. Додатковий тиск на хрящі посилює запалення.

Прийнято визнати, що кожен скинутий кілограм знижує тиск на коліна на 4 кг та 6 кг на стегна.

Розминка перед фізичними навантаженнями дуже важлива. Гімнастика, що складається з легкого знизу плечима, вигину голови, циркуляції руки, легких нахилів вперед і вбік — це ідеальна розминка. Повторіть кожен хід 3 — 5 разів.

Особливо вказується в боротьбі з болями в суглобах т. Зв розтягування, яке передбачає розтягнення всіх частин тіла.

11. Правильно обладнаний будинок

І нарешті, оптимізуйте організацію своєї квартири, щоб уникнути хворобливих рухів.

Залежно від того, який з ваших суглобів найбільше уражений (зап’ястя, коліна, стегна, хребет), використовуйте відповідні пристрої, які підтримуватимуть вас у ваших щоденних обов’язках. Таким чином ви уникнете болісного стресу на суглоби.

Якщо ви доглядаєте за дітьми чи онуками, вам може здатися страшно, що ви не зможете активно функціонувати. Люди з остеоартритом, однак, повинні пам’ятати, що тільки бути з дитиною набагато важливіше для малюка, ніж бути суперактивним батьком чи дідусем.

Бажаю вам здоров’я,