Основні причини безпліддя.

Основні причини безпліддя.

Вузи, відпочинок і робота, медицина, політика і економіка, а також висвітлюються соціальний розвиток та зміни в суспільстві, що відбуваються у зв’язку з реформами. Щорічно в Молдові більше шестисот жінок звертаються за штучним заплідненням. Кожна третя пара в Молдові не може мати дітей. Дані міністерства охорони здоров’я свідчать, що за останні десять років цей показник подвоївся. Жінка, яка побажала зберегти анонімність, заміжня п’ять років. Останні два роки вона обійшла чимало лікарів намагаючись з’ясувати, чому у неї немає дітей. Щорічно в Молдові більше шестисот жінок звертаються за штучним заплідненням. Ваше повідомлення було успішно доставлене. Яка нормальна людина добровільно буде народжувати дитину на муки в цьому світі ідіотів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лечение мультифолликулярных яичников.
Лише ідіоти не бачать що це за світ і плодяться як кролики, абсолютно не замислюючись з чим доведеться зіткнутися їх дітям. Та навіть як елементарно виховувати іто не знають. Яка нормальна людина добровільно буде народжувати дитину на муки в цьому світі ідіотів. Молодята намагаються спершу обзавестися квартирою, стабільним місцем роботи, а вже потім замислюються про дітей. Описане характерно для урбанізованого суспільства. Статистику дають в основному вони. Є інфекції, так, вони були і в радянський час, але зараз немає лікарів і лікування. При цьому більш ранній початок сексу, що не є поганим саме по собі, а погано відсутність інформованості та запобігання — через бездонної темряви населення. Рас вже вляпався( вляпали), треба витерпіти з честю.
Хоча такого легкого виходу можна було б від душі побажати всім курцям, лихачам, та іншої безмозкої шолупони яка по суті все життя тільки й робить, що вбиває себе, але якось повільно, і часто ще інших з собою забирають. Яка нормальна людина добровільно буде народжувати дитину на муки в цьому світі ідіотів. Лише ідіоти не бачать що це за світ і плодяться як кролики, абсолютно не замислюючись з чим доведеться зіткнутися їх дітям. Та навіть як елементарно виховувати іто не знають. Яка нормальна людина добровільно буде народжувати дитину на муки в цьому світі ідіотів. Лише ідіоти не бачать що це за світ і плодяться як кролики, абсолютно не замислюючись з чим доведеться зіткнутися їх дітям. Та навіть як елементарно виховувати іто не знають. Потрібно самому прориватися і будувати своє життя. Кожен намагається жити краще, деякі працюють, а деякі постійне ниють.