Основні визначні пам’ятки Парижа.

Основні визначні пам’ятки Парижа.

Неповторна краса Парижа, його невимовний колорит, як магніт, притягують до себе невичерпний потік туристів з усього світу. Одні прагнуть оглянути якнайбільше визначних пам’яток, а інші — просто погуляти по його затишним вуличках, середньовічним двориках, посидіти в затишних кафе, послухати вуличних музикантів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі здесь.
І кожен знаходить в цьому багатолика і різноманітному місті щось своє. У Парижі дивовижне і прекрасне зустрічається буквально на кожному кроці і розповісти про все неможливо. Але спробуємо хоча б злегка торкнутися.
Починати своє знайомство з Парижем найкраще з центру міста, пройшовшись по Єлисейських полях, самому знаменитому світовому «Бродвей». На цій відомій і найдовшою авеню довжиною майже в 2 км, пронизаної аристократичним і гламурним духом, зосереджено все саме розкішне і дороге — будинки, ресторани, магазини.
Потім можна прогулятися до Ейфелевої вежі, яка не потребує представлення. Незважаючи на свою 300-метрову висоту, вона, як і личить справжній парижанки, відрізняється легкістю і витонченістю.