Плюси від заняття йогою!!!!

Картинки по запросу Плюси від заняття йогою!!!!

Давно пройшли ті часи, коли Йога в Киеве вважалася долею просвітлених буддійських ченців. Однак про fly — йоги чули не всі. Антигравітаційна йога – це, по суті, класична хатха — йога, але вправи тут виконуються не на підлозі, а за допомогою спеціального гамака. На перший погляд асани здаються складними елементами циркової гімнастики, тому багато хто вибирає такий вид йоги, для того, щоб ефективно і швидко схуднути. Забігаючи вперед, скажемо, що це бажання цілком здійсненно, тому що заняття аеро — йогою дійсно забирають досить багато калорій. Винайшов цю методику танцюрист Крістофер Харрісон, який придумав використовувати шовкові стрічки для того, щоб розвинути рухливість і гнучкість. Які переваги має подібна методика.

Висіння в гамаку дарує масу приємних відчуттів і заряджає вас енергією. Незважаючи на те, що при цьому ви виконуєте певні асани, ви відчуваєте комфорт і радість. Завдяки витягнення хребта при виконанні асан, можна позбутися від болю в спині, попереку і шийному відділі. Також fly — йога корисна при сутулості, так як дозволяє ефективно виправити поставу. Крім того, що в процесі занять людина витрачає досить багато енергії, аеро — йога є відмінним засобом для бажаючих покращити свою розтяжку. Таким чином, при регулярних заняттях можна зробити фігуру красивою і підтягнутою, а свої рухи – плавними і неквапливими. Постійне теліпання в гамаку чудово тренує вестибулярний апарат і сприяє поліпшенню координації рухів. Більш того, у деяких знижується або зовсім зникає страх висоти.

Антигравітаційної йогою можна займатися в будь-якому віці і при будь-якому рівні фізичної підготовки. Якщо з якихось причин аеро — йога вам не підходить, не потрібно впадати у відчай – існують і інші, не менш ефективні методики. Так, великою популярністю користується унікальна система , якою можна займатися навіть вдома. Вона не вимагає витрати великої кількості часу і при цьому результати можна помітити вже через пару тижнів. Яка різновид фізичних навантажень підходить вам більше всього. Це можна дізнатися, лише спробувавши. Зазначені результати досягнуті нашими найбільш успішними учасниками. Чи зможете ви їх досягти залежить від методів, які ви будете застосовувати, особистого прагнення і наполегливої роботи.