Еротичний масаж: як доставити чоловікові незабутнє задоволення

7-22-2019

Еротичний масаж не терпить незручності. Атмосфера повинна бути привабливою, приємною і розслаблюючій. Якщо хоч щось буде вас дратувати, що накопичилася напруга зняти не вдасться, тому і починати не слід. Отже, подбайте, щоб перед початком масажу у вас були під рукою такі реквізити:
Ліжко для таких речей не годиться – краще застелити м’яким покривалом стіл або розташуватися прямо на підлозі, на килимі. Підготуйте два великих рушники або простирадла – одним застеліть килим, іншим – прикрийте частини тіла чоловіка, які ви не масажуєте. Це дозволить не виводити на наступний день жирні плями від мастила на поверхнях. рекомендую замовити актуально

Подбайте, щоб чоловікові було тепло і комфортно, для цього може знадобитися обігрівач (але занадто сильно опалювати приміщення не потрібно – спітніле чоловіче тіло масажувати не дуже приємно). Увімкніть приємну розслаблюючу музику або звуки природи, щоб можна було зняти робочий і міське напруга.

Підготуйте масло для масажу і ефірні масла. Масло зробить процедуру масажу ще приємніше, дозволяючи долонях легше ковзати по тілу, а ефірні масла дозволять максимально розслабитися. Самі підготуйтеся теж – надіньте красиве нижню білизну і обов’язково підстрижіть нігті, щоб у пориві пристрасті не випадково подряпати коханого.

В процесі еротичного масажу можна використовувати різні атрибути – пов’язку на очі, пір’я, шовкову хустку, кубики льоду, розтоплений шоколад, фрукти, збиті вершки.

Техніка виконання эромассажа

Еротичний масаж – не лікувальна процедура, тому натискати на певні точки зі звірячою силою не потрібно. Для цього є професійні масажисти та масажні кабінети. Ви зібрались не за цим, тим більше, що при неправильному натисканні на певну точку можна серйозно нашкодити здоров’ю чоловіки. При эромассаже важливі м’які і ніжні доторки, які можна чергувати з інтенсивними, іноді, агресивні теж вітаються. Обов’язково стежте за реакцією партнера – що йому подобається, що ні.

Починати еротичний масаж рекомендується з кінцівок – рук або ніг. Стопа вважається центром чоловічої чуттєвості. Уникайте лоскоту. Розімніть кожен пальчик, поцілуйте або навіть оближіть їх (це додасть гостроти відчуттів).

Пройдіться по всій стопі (від пальців до п’яти), можна використовувати дерев’яну щітку. Для седативного ефекту пощипайте стопу – це зніме м’язову напругу, з’явиться легкість в тілі.

Після ступень перейдіть до стегон і сідниць. Ці місця можна масажувати більш активно і ретельно. Похлопывайте, пощипывайте, щоб посилити кровообіг (тільки не перестарайтеся, щоб не було боляче).

Як закінчите з сідницями, переходите до спини. Легкими поверхневими рухами, використовуючи масажне масло, розітріть спину.

Не поспішайте, але і не зволікайте – спину рекомендується масажувати не більше 10 хвилин.

Можете використовувати техніку точкового масажу – натискайте кінчиками пальців на область від куприка до шиї (рухи повинні бути круговими і швидкими). Закінчивши з областю спини, попросіть чоловіка перевернутися на спину і приступите до живота. Уникайте дотиків до статевих органів.

Попестіть область в районі пупка – це дуже сильна ерогенна зона. Пестити її можна як пальцями, так і язиком. Не забудьте про погладжування грудей і приділіть увагу сосків. До речі, ви можете пестити кохану не руками, а різними частинами свого тіла.

Так ви по-новому дізнаєтеся тіло своєї другої половинки і розширите тактильне відчуття. Завершити такий масаж можна взаємним масажуванням один одного тілами. Можна використовувати свої волосся і ступні під час масажу.