Що таке ліфтинг обличчя

10-12-2021

Технологія фейслифтинг надає помітну підтягуючу дію, покращує текстуру шкіри обличчя. Ексклюзивна, революційно нова радіохвильова технологія безопераційного омолодження pelleve ефективно вирішує естетичні проблеми. ‌

Апарат, який використовується для проведення радіоліфтингу, діє за технологією радіаж (rf-ліфтинг). На відміну від своїх попередників, розрахованих на досягнення остаточного результату за одну процедуру, даний апарат володіє меншою потужністю, що є скоріше плюсом, ніж мінусом. Його вплив більш м’яко і передбачувано, а отже, значно безпечніше. Хочемо порекомендувати почитати що таке лифтинг лица на сайті , тут найкращі варіанти .

Дія апарату surgitron df s5 засноване на використанні запатентованої технології ємнісного сполучення, завдяки якій він здатний, не зачіпаючи епідерміс, передавати через шкіру великий потік енергії глибоко в тканини. При цьому під впливом тепла відбувається зміна існуючих волокон колагену, утворюються нові колагенові фібрили.

Інші відомі монополярні методики, що мають імпульсний режим випромінювання, при всій їх ефективності мають ряд небажаних ефектів. На відміну від них апарат surgitron дозволяє точно контролювати силу впливу. Робочий наконечник апарату направляє високочастотне випромінювання в точно визначену область. Догляд проходить досить комфортно і не вимагає анестезії.

Ефект від rf-ліфтингу помітний вже після першого сеансу. Однак для отримання цільового стійкого результату, необхідно пройти курс радіоліфтінга, що складається з 4-6 процедур. По закінченню курсу, результат наростає протягом 24 годин: нові волокна колагену утворюються в результаті впливу rf-випромінювання.