Віск для депіляції

not found
Воскова депіляція, ваксинг — метод видалення волосся на шкірі рук, ніг та інших зон, що зачіпає волосяні цибулини. Це різновид депіляції, при якій кремоподібна маса воску з допомогою шпателя або ролика наноситься на оброблювану ділянку і після застигання видаляється руками або спеціальними паперовими смужками разом з волоссям. Регулярний ваксинг робить волосся більш м’якими і тонкими. Посилити ефект можна за допомогою інгібіторів росту (засоби, що уповільнюють ріст волосся). Вони збільшують проміжки між процедурами. Для делікатних ділянок (лобок, промежину, пахви, особа) — спеціальний гарячий (шоколадний) віск. Властивості — мінімальне роздратування, видалення коротких жорстких волосся, максимальна комфортність. Для великих ділянок (ноги, руки) застосовується теплий віск у картриджах (шоколадний, рожевий, азуленовый). Для якісного виконання ваксации довжина волосся повинна бути не менше 5 мм. Після процедури залишається точкове роздратування (тримається від 1 години до діб в залежності від чутливості шкіри), а також важкі залишки воску. Після процедури необхідно протягом двох днів утриматися від відвідування саун, бань і солярію. Якщо депіляція воском проводиться влітку, то після процедури необхідно утримуватися від застосування кремів для шкіри, використовувати тільки м’які миючі засоби[ 1]. Найефективнішою і безболісною епіляція бікіні називають процеруду з гарячим воском, розігрітим до 60 градусів. Гарячий віск моментально розігріває шкіру і розкриває волосяний кишеньку, крапелька рідкого воску огортає волоски і опускається в волосяну цибулину[ 2], забезпечуючи легке видалення волосини — це полегшує навіть проведення процедури під назвою «глибоке бікіні воском». На обличчі ваксація застосовується тільки після консультації косметолога. У більшості випадків поєднується з обробкою ензимами, щоб уникнути стимуляції росту волосся. Дата звернення 8 жовтня .
Також хочемо вам порекомендувати https://nanocode.com.ua
У цій статті не вистачає посилань на джерела інформації. Інформація повинна бути проверяема, інакше вона може бути поставлена під сумнів і вилучена. Ви можете відредагувати цю статтю, додавши посилання на авторитетні джерела.
Текст доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution — ShareAlike; в окремих випадках можуть діяти додаткові умови.
Шаблон: Нет_ссылок»,».
Шаблон: Ambox»,».
Шаблон: Примітки»,».
Шаблон: Нет_иллюстрации»,».
Шаблон: Нет_изображения»,».