Володимир Іванович Холошня

0
1448

Сам він так якось сказав про свою місію: “Кожній людині дано прожити якийсь вік: кому сімдесят, кому більше, кому менше, але всі повинні прожити стільки скільки їм дано і вмирати своєю природною смертю. Моя задача допомогти Вам бути здоровими, щоб ви могли прожити повністю відміряне вам життя, могли виконати власну місію на Землі до кінця.”

В травні 2007 року семінаристи відсвяткували 15-річчя цілительскої діяльності Володимира Івановича.

Зараз семінари проходять в центрі, який розташований в с. Козин. Кожного року проходить 13 9-добових семінарів, з них біля 10 семінарів – це 1ий рівень, який повністю присвячений здоров’ю людини.

Я декілька років знала про семінари Володимира Івановича, але в мене не було ніякого зацікавлення щодо них. Аж поки чоловік не купив книгу Ю.Шилова «Цілитель» (яка, чесно кажучи, довгенько пролежала не читаною). І ось якось вночі я не могла заснути, сиділа на кухні і мені на очі попала ця книга. Я почала її читати, і зрозуміла, що мені треба туди попасти. З тим і заснула.
Подзвонивши в центр, я була вражена, коли мені сказали, що ніякого бронювання робити не треба, просто треба приїхати в перший день семінару зранку.

Що розповісти про сам семінар (а зараз я вже пройшла 1 та 5 рівні, і збираюся відвідати всі) я навіть не знаю. Я не знаю такої комплексної системи, яка б охоплювала все, що мені потрібно в житті, все, що мені потрібно знати про нього, яка б допомагала жити та бути людиною.
Після 1 рівня набагато покращилося здоров’я (яке й до того було не поганим), але головне, що я знайшла відповіді на багато запитань, які мучили мене та не давали бути щасливою. Я по-новому побачила світ, знайшла багато друзів, про яких можна сказати «сім’я», але разом з тим я по-іншому почала ставитися до своєї рідної родини, почала цінувати кожну мить проведену з ними.
Я отримала знання про своє тіло, про те, як можна йому допомагати – цілити, як можна цілити своїх рідних та друзів, як жити, не порушуючи космічних законів.
Я гостро відчула красу світу, почала бачити причини багатьох речей, та зрозуміла свою відповідальність за кожну дію та думку.
Звичайно, все це – тільки перші кроки, але я чітко знаю, куди я йду та навіщо.

Якщо казати про режими семінару – то семінаристи вчаться спілкуватися з водою та впізнають багато корисної інформації щодо неї; спілкуватися з деревами; розкривати можливості свого тіла (або краще сказати, духу) про які вони навіть не здогадувалися. А разом з цим з клітин затирається інформація про хвороби, та записується зовсім нова, «правильна» інформація.
Семінаристам дають систему цілення організму (так звану «лєчєбку»), за допомогою якої можна цілити себе та допомагати іншим (і вона діє – перевірено на собі), в тому числі дають інформацію про те, як допомагати людям в екстрених ситуаціях –інсульт тощо.
На семінарі чистять тіло та душу ( багато режимів направлено на чистку душі, зняття негативної, раніше накопленої інформації), вчать жити у цьому світі.

Можна багато казати про семінари Володимира Івановича, але краще самому це побачити і відчути. 

Я бажаю вам багато любові, добра, щастя, гармонії, здоров’я та щирості.

 

 

Як вибрати стоматологію

 

Стоматологія  представлена в широкому асортименті, що дозволяє вибирати найкращий варіант із запропонованих, де можна буде комплексно підійти до лікування зубів. У сучасному світі достатньо пропозицій, які стосуються лікування зубів і ретельно рекламуються по всіх засобах масової інформації. Нинішні фахівці клініки готові запропонувати оптимальний набір послуг, які допоможуть вирішити всі проблеми з зубами, без наслідків і болю. Також хочемо вам порекомендувати Круглосуточная стоматология

врачебная наука розвивається і пропонує технологій і методів лікування, які здатні полегшити його вплоть до удобного і приємного. Першим критерієм с целью всіх, хто шукає підходящу стоматологічну клініку виділяється кваліфікація лікарів. Саме освіта кругленькой уміння спеціалістів визначають наскільки простым і якісним если лікування. оптимальна стоматологія nanoclinic пишається своїм персоналом і представляє їх можливості, отличия і ліцензії в загальний огляд, що вже сказать относительно відмінному рівні.

Стоматологи, які постійно беруть судьба пускать на ветер різних семінарах і навчаються сучасним технологіям, можуть запропонувати більше варіантів с целью лікування зубів, ніж інші. в иному місці стоїть стоматологічний кабінет – адже навіть самий досвідчений фахівець никак не зможе в вищому рівні допомогти в отсутствии сучасного обладнання.

. Крім основних, можна виділити найпопулярніший критерій вибору – ціновий рівень. Поширена дума, що стоматологія є дорогостоящим задоволенням має частку істини, проте є досить клінік, -де спостерігається равновесие між ціною і якістю виконаних робіт. Деякі заклади намагаються привернути увагу эта підвищити репутацію, пропонуючи акції і знижки, що виділяється гарним методом економії.

Для деяких людишек важливі і такі критерії вибору: розташування поблизу буква будинком; наявність пускать на ветер клініці комплексних послуг, щоб робити все без исключения во 1 місці; відгуки пацієнтів. никак не варто економити в гарному місці с целью лікування, адже невідомо пускать на ветер скільки може обійтися дешеве рішення вопросов.