Все про лазерну епіляцію

10-5-2021

Існує думка , що лазерна епіляція – це дорога, болюча процедура, і мало того, в кабінеті вас зустріне косметолог в костюмі джедая з бластером на перевагу.  Я б теж хотіла зустрітися з таким косметологом одного разу, але, як показує практика, все не так складно, не так боляче і не так дорого. Також хочемо вам порекомендувати Все про лазерну епіляцію.

Почну свою розповідь про лазерну епіляцію з початку, тобто з визначення: лазер (від англ. Laser, акронім від light amplification by stimulated emission of radiation «посилення світла за допомогою вимушеного випромінювання»), або оптичний квантовий генератор — це пристрій, що перетворює енергію накачування (світлову, електричну та ін.) в енергію когерентного, монохроматичного, поляризованого і вузьконаправленого потоку випромінювання. Тобто якщо сказати простіше, то лазер-це односпрямований, одноколірний світло, який генерується кристалом або напівпровідником.

Епіляція ж-це метод видалення волосся шляхом пошкодження і знищення волосяного фолікула. А це означає епіляція-це вид перманентного видалення волосся, практично назавжди. Головне в попередньому реченні слово практично, тому як наш організм живий, і процес повного придушення утворення волосяних фолікулів і росту волосся можна прирівняти до його смерті.

Чому і яким чином лазер або світловий промінь здатний видаляти волосся? у лазерного світла є така характеристика, як довжина хвилі, вона визначає, то яким хромофором, тобто який субстанцією живого організму буде поглинений лазерний промінь. Наприклад, для олександритового і діодного лазерів хромофорам є меланін-пігмент волоса. Він зосереджений в стрижні і волосяному фолікулі, і в свою чергу здатний поглинати світлові хвилі певної довжини (оптимальний діапазон 700-800 нм). В результаті дії лазерного випромінювання меланін, поглинаючи енергію світла, нагрівається і руйнує сусідні клітини матриксу (ростковая зона волоса), кровоносні і лімфатичні судини, що живлять волосяний фолікул. Якщо говорити мовою людей, а не джедаїв, у лазера і меланіну — любов з першого погляду, я б сказала навіть руйнує пристрасть.

Якою б сучасною не здавалася процедура, лазерна епіляція не ноухау наших днів. Її придумав в 70х роках минулого століття фізик, який випадково підпалив волосся на руці випромінюванням ітрієво-аллюмінієвого кристала і вже забувши про цей інцидент, через деякий час виявив безволосий ділянку на своїй руці, що і послужило початком винаходу косметологічного лазера. Через деякий час лазерна епіляція була схвалена fda – це американська асоціація з нагляду та контролю за лікарськими засобами та харчовими продуктами, шанована у всесвітньому медичному співтоваристві. Вся ця інформація дає нам право зробити висновок, що процедура лазерної епіляції абсолютно безпечна, при дотриманні техніки проведення і враховуючи протипоказання.

Протипоказання для лазерної епіляції

  • Дуже світле або сиве волосся, процедура буде малоефективна

  • Вагітність і період лактації

  • Онкологічні захворювання в сьогоденні і онкологія в анамнезі з періодом одужання до 3х років

  • Декомпенсований цукровий діабет

  • Схильність до утворення келоїдних рубців

  • Свіжий загар (3 тижні)

  • Деякі аутоімунні захворювання

Прочитали список протипоказань? на щастя не виявили їх у себе, але присутній небажана рослинність? тоді вам в клініку total charm на захарьевской. У нас стоїть найсучасніший епіляційний лазер в санкт-петербурзі prime lase. Діодний лазер з довгої хвилі 755 нм, а це означає, що це дуже ефективний апарат в якому ступінь больових відчуттів зведена до мінімуму. У мене величезний досвід роботи на епіляційних машинах всіх видів і мастей, але ця вражає своєю потужністю і м’якістю одночасно.

Як я вже писала в попередніх статтях, практичні всі косметологічні процедури проводяться курсом і лазерне лікування не виняток. З досвіду можу сказати, що курс процедур лазерної епіляції становить від 5 до 12, в залежності від кольору волосся і їх кількості. Як би не дивно це звучало, але люди з активним ростом і чорним волоссям позбудуться від них швидше, ніж власники русявого тонкого волосся. Після курсового лікування 5-12 процедур з інтервалом 1 раз на місяць в 3 тижні, вам все одно буде потрібно одноразова процедура хоча б раз на рік, щоб видалити ті 3-4 волоса, які виявилися сильнішими наших косметологічних джедаїв.