Ягоди годжі для схуднення

Яскраво-червоні ягоди, схожі на твердий родзинки (плоди чагарнику годжі) в першу чергу відомі своїми омолоджуючими і тонізуючими властивостями. В столовій ложці цих ягід міститься один грам білка, 36% добової норми вітаміну А і всього 18 калорій. Ягоди годжі містять рекордну кількість вітаміну С (в сотні разів більше, ніж цитрусові), а також незамінні амінокислоти, полісахариди і антиоксиданти. Вони відомі також під назвою Тибетська барбарис і застосовуються в китайській медицині сотні років. За свою ефективність в лікуванні величезної кількості серйозних захворювань, у тому числі онкологічних, ягоди годжі на своїй батьківщині (в Китаї) отримали прізвисько «Червоні діаманти».хочу запропонувати http://chiaseed.com.ua/kollagen-pitevoj/c35

Чагарник годжі (або дерези звичайної) росте в основному в Азії, Монголії і Центральній Америці. А ось в Європі, США і Росії ягоди годжі здобули популярність лише в останні роки. Ягода, застосування якої дозволяє омолодити організм і вилікувати багато захворювань, також надає і жиросжигающие ефект, допомагаючи боротися із зайвою вагою. Тибетська барбарис володіє унікальним, неповторним складом, що дозволяє задовольнити потреби людського організму у всіх життєво важливих вітамінах і мінералах.

Не варто плутати ягоди годжі з звичайним барбарисом. Ці продукти мають лише зовнішню подібність, а за складом барбарис значно програє годжі в концентрації цінних поживних компонентів.

Чим же корисні ягоди годжі в період схуднення? Справа в тому, що систематичне вживання сприяє прискоренню метаболізму, що і призводить до схуднення. Ці плоди відносять до продуктів, що володіє «негативній» калорійністю, адже для їх засвоєння організм витрачає більше енергії, ніж отримує при вживанні. Маючи у своєму складі потужні антиоксиданти, ягоди годжі допомагають очистити організм від шлаків і токсинів, сприяють омолодженню шкіри, запобігають розвиток окислювальних процесів на клітинному рівні. Крім цього, вони заряджають енергією і покращують мозкову діяльність.

Слід пам’ятати, що досягти ефективного схуднення за допомогою вживання ягід годжі можна лише у випадку дотримання принципів правильного харчування і здорового способу життя, а також рекомендується займатися фізичними вправами. Застосування цих плодів допоможе не тільки знизити масу тіла, але і поповнити запас вітамінів і мікроелементів, яких так потребує організм при обмеженні харчування.

Фахівці рекомендують вживати ягоди годжі в свіжому вигляді, за півгодини до їди. Однак цілком доречні в раціоні тих, хто худне людини і висушені плоди, з яких можна приготувати чай або додавати в їжу в розпареному вигляді. Наприклад, можна залити сухі ягоди окропом, а потім додавати розпарені плоди в каші, йогурт, зелені салати. Завдяки присутності в раціоні цього унікального продукту почуття голоду не з’явиться передчасно, а відчуття ситості збережеться надовго.