Як дітям стежити за здоров’ям зубів.

Як дітям стежити за здоров’ям зубів.
Те, наскільки здоровими будуть зуби в майбутньому і наскільки сліпучої стане до юнацьким рокам посмішка вашої дитини, залежить від того, чи зможуть батьки прищепити культуру догляду за зубним рядом і порожниною рота у перші роки життя. Які основні захворювання порожнини рота і зубів у дитячому віці? Як привчити дитину до догляду за своїми зубками, що входить в це поняття і які засоби зроблять його зубний ряд здоровими і красивими – на ці та інші питання ви знайдете відповіді в цій статті. Здорові зуби завжди були показником хорошого здоров’я всього організму. І це не можна назвати перебільшенням, оскільки жовті, кришаться, вкриті кариозными плямами зуби або нездоровий запах з рота можуть повідати про поганий стан судин, анемії, проблеми роботи нирок, а також можуть свідчити про поганому травленні або диханні. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі лечение кариеса без бормашины.
Карієс, як відомо, є найбільш поширеним у світі інфекційним захворюванням, яке передається найчастіше від батьків до дітей через слину, загальні предмети побуту. Основна причина виникнення карієсу – бактерія Streptococcus mutans. Вони запалюються, стають товщі, порушують кровообіг. Особливо небезпечно, якщо вражаються коронарні артерії. Таким чином, недостатня гігієна порожнини рота, ігнорування проблем з яснами можуть призвести до підвищення ризику виникнення інфаркту міокарда навіть у ранньому віці.
Подібним ризикам, проте, успішно протидіє банальна чищення зубів двічі на день. Якщо ви привчили дитину чистити зуби лише один раз на день, це на 70% підвищить ризики виникнення хвороб серця. Проте це далеко не все. Втрата зуба викликає погіршення жувального процесу. Як наслідок, людина відчуває дискомфорт при їжі, не може вживати тверду їжу, багату клітковиною. Це тягне за собою захворювання травного тракту, наприклад, гастрити, коліти. Не лікований карієс також – постійна загроза для серця дитини і з іншої причини.