Як грати в турнірах в покер!!!!

Грошовий призовий фонд за підсумками рейтингу (перекладається на ваш акканут). Хочете безкоштовно брати участь у турнірах онлайн з призовим фондом. Турніри на Premier Skill League – це щоденні фріроли (безкоштовні турніри з покеру), брати участь в яких можуть лише гравці, що мають спеціальні місячні абонементи. Ви нічого не платите за участь в онлайн покер — турнірах, а в кінці місяця отримуєте пристойну грошову винагороду за результатами, показаним за весь місяць. Фактично ви отримуєте зарплату за те, що граєте в безкоштовний турнірах з покеру. Також хочемо вам порекомендувати рейтинг игроков в покер

Місця в таких турнірах на Покер Старс можна зайняти за 1 хвилину до початку турніру. В рамках Прем’єр ліги щодня проводиться 4 онлайн турніру з покеру. Не всі члени Прем’єр ліги знають про можливість брати участь у кожному з них, тому кількість учасників коливається залежно від часу доби. Призовий фонд покер — турніру становить символічні 10$, але гравці, в залежності від місця, зайнятого в турнірі, отримують очки. Ведеться таблиця лідерів Прем’єр-ліги, за підсумками якої кожен місяць виплачується грошова винагорода. Перші 500 гравців отримують гроші і абонемент на наступний місяць. Як отримати абонемент і потрапити на турніри Прем’єр Ліги. У безкоштовних покер турнірів Відкритої ліги може брати участь кожен. Безкоштовні покер — фріроли Відкритої ліги дуже популярні.

За участь у Відкритій лізі також нараховуються очки, ведеться таблиця лідерів і кращі гравці за підсумками місяця отримують грошову винагороду. Місця в турнірі можна зайняти за 1 хвилину до початку турніру з онлайн покеру. Абонементи в видаються тим гравцям Відкритої Ліги, які посіли перші 500 місць за підсумками минулого місяця. Тому є ще один шлях: участь у Premier Skill League Qualifier. Турніри в Кваліфікаційну лігу також проводяться щодня, але це не фріроли, а звичайні онлайн турніри з покеру з бай — іном $1, 10. Для того, щоб потрапити на такий турнір потрібно крім сплати турнірного внеску мати квиток. Квиток можна отримати тільки тоді, коли ви пройдете курс навчання в Школі PokerStars і здасте тести. Крім того, якщо ви займаєте призове місце в турнірі, то отримуєте не тільки кваліфікаційні окуляри, але і частину призового фонду. Якщо ви ще не зареєстровані в школі Pokerstars, то поспішіть зробити це до початку наступного місяця. У вас буде більше шансів пробитися через місяць у турніри Прем’єр ліги, де ви зможете у відносно невеликій конкуренції заробляти сотні і тисячі доларів, не вкладаючи ні копійки.