Як пацієнтам правильно підібрати ліки.


Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Асортимент сучасної аптеки нараховує декілька тисяч найменувань продукції: таблетки, порошки, мікстури, капсули, креми і т. адже ще не так давно всі, що аптекар міг запропонувати своєму клієнту, вміщувалося на декількох поличках: трави, коріння, п’явки… Незважаючи на активний розвиток фармпромисловості і появу нових лікарських засобів, трави продовжують займати на полицях аптеки своє законне місце. Роки і сучасні технології так і не змогли вбити в людях прихильність до траволікування. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі виагра софт купить.
Так, напевно, її не можна вбити. Адже трави — це дуже природно, просто і безпечно, це частина природи. Тому в аптеці завжди знайдуться покупці, які запитають вас про них. Лікарські трави — досить цікава категорія товарів. З одного боку, її можна протиставляти лікарських засобів в загальноприйнятому розумінні (пігулок, мікстур і порошків). Трави існували задовго до того, як людина навчилася синтезувати хімічні речовини, створювати різні сполуки і отримувати ліки. Траволікування багатьма розглядається як реальна альтернатива таблеткам.
З іншого боку, деякі відвідувачі аптек категорично не сприймають ніяких трав, корінців і квіточок. Для них це давно застарілі, невідповідні пережитки давніх ескулапів, у яких і вибору не було, тому і лікували людей все, що знаходили в лісах і полях. Ще один варіант — фітотерапію — можна вважати хорошою профілактикою багатьох захворювань, а у випадку вже існуючої проблеми — важливою складовою лікування.