Як підібрати кондиціонер.


Як підібрати кондиціонер.

Ви купуєте його в розрахунку, що він прослужить вам вірою і правдою довгі роки, створюючи комфортну атмосферу і забезпечуючи рівний, здоровий клімат. При виборі кондиціонера слід керуватися не тільки його зовнішнім виглядом і ціною. Далеко не останню роль грає репутація виробника. ua пропонує продукцію виключно перевірених компаній, які відмінно зарекомендували себе на ринку кліматичної техніки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі монтаж кондиционера с доставкой.
Гарантійні зобов’язання, які бере на себе виробник, що підтверджують якість товару. Важливі досвід і майстерність монтажників, подключающих ваше придбання. Адже встановлювати практично всі види кондиціонерів (крім мобільних) має кваліфікований майстер. Більш того, тільки при дотриманні цієї умови ви збережете гарантію на кліматичну техніку. Основне завдання кондиціонера – охолодження повітря в приміщенні.
Для того щоб техніка з цим справлялася, дотримуючись оптимальне співвідношення витраченої енергії, зручності в експлуатації, часу роботи і ін. , потрібно правильно підібрати кондиціонер в залежності від його потужності. Занадто потужний спричинить додаткові витрати на електрику і може погано позначитися на роботі всієї електромережі. Для розрахунку потужності кондиціонера потрібно знати, скільки тепла в сумі надходить у приміщення. Ці дані обчислюють виходячи з площі і висоти кімнати