Як підібрати стиль одягу: універсальні поради

У будь-якому з цих випадків, кожен з яких – прекрасний привід похвалити себе за позитивні зміни в житті, рекомендуємо уважно підходити до вибору спортивного одягу.
У чому різниця одягу для шейпінгу та одягу для йоги? Якщо не заглиблюватися в фасони (тут все просто – йогою, гімнастикою краще займатися в одязі вільного крою, а фітнесом, шейпінгом, катанням на велосипеді – в обтягує одязі), то основна різниця – у тканинах.Хочу запропонувати итальянская одежда оптом

1. Одяг для активних видів спорту

Біг, шейпінг, спортивні танці, швидкісні або тривалі велосипедні прогулянки та катання на роликових ковзанах – це всі аеробні навантаження, під час яких у вас відчутно прискорюється пульс, вам стає жарко, ви починаєте прискорено дихати, активно потіти.

Спеціально для занять фітнесом компанія шиє чоловічий та жіночий спортивний одяг з сучасних дихаючих тканин, які не затримують в собі піт, а випаровують надлишки вологи, зберігаючи відчуття комфорту під час навіть самої довгої тренування.

Більше половини нової колекції жіночого спортивного одягу і вся чоловіча лінійка бренду зшита з застосуванням матеріалу . Одяг з цієї легкої тканини не сковує рухів, приємна в дотику до тіла, добре сідає по фігурі і не прилипає до шкіри, якщо ви спітніли на біговій доріжці або силовому тренажері. Крім того, вона без проблем відпирається і швидко сохне, довго зберігає колір і форму, не вимагає прасування і не вигорає на сонці.

Спортивні топи, футболки, бриджі та шорти відправляються до прання після кожного тренування, тому дуже важливо, щоб одяг для фітнесу була зшита з сучасних, практичних, міцних і зносостійких тканин, які не вимагають спеціального додаткового догляду і забезпечують найбільший фізичний комфорт під час занять активними видами спорту.

Важлива особливість сучасних тканин, з яких шиється спортивний одяг ARGO CLASSIC, полягає в тому, що вони дійсно регулюють температуру тіла. Тобто, в цьому одязі ви не перегріваються під час тренування та не переохлаждаетесь після неї, як це часто буває, якщо ви прийшли у фітнес-клуб в повсякденному футболці і обрізаних джинсових шортах.

2. Одяг для йоги, пілатес і спокійних гімнастик

Як би ми не захоплювалися і не захоплювалися незаперечними перевагами новітніх високотехнологічних європейських тканин, не варто забувати про переваги бавовни. Він був і залишається одним з найбільш популярних і цінних матеріалів в текстильній промисловості. Єдине «але» — одяг з бавовняних тканин краще не брати на тренування за активними видами спорту, так як вона максимально вбирає в себе піт, стає вологою і важкою, довго після цього сохне і вбирає у себе в цьому стані всю пил спортивного залу.

Одяг з матеріалу Cotton оптимальна для занять з невеликим рівнем навантаження і низькою інтенсивністю – це йога, пілатес, різні спокійні гімнастики.

Бавовна добре проводить тепло, що робить його ідеальним для повсякденної літнього одягу, в якій комфортно відпочивати на природі. Не дивно, що в зручних і практичних футболках, штанах і куртках ARGO CLASSIC, які пошиті з бавовняної тканини, так часто виїжджають на пікніки і дачі, а також відправляються в неквапливі піші туристичні прогулянки.

Спортивна білизна

По-перше, спортивна білизна, на відміну від звичайного, має бути більш м’яким і комфортним, без травмуючих і натираючих жорстких деталей і зайвих в спортзалі мережив.

По-друге, спортивні ліфчики повинні щільно і ефективно підтримувати жіночу груди під час стрибків і бігу.

По-третє, як і вся спортивна одяг, білизна для занять у фітнес-клубі повинно володіти певними властивостями тканини.

При створенні спортивного білизни компанія ARGO CLASSIC використовує гранично легку тканину, виготовлену з спеціальної мікрофібри, що володіє антибактеріальним ефектом. Особливості тканини Premium дозволяють створювати з неї білизну без бічних швів, яке ідеально облягає фігуру, характеризується унікальною циркуляцією повітря і непомітно під обтягуючими шортиками і бриджами.

І у фітнес клубі, і вдома

Припустимо, ви поки не готові записатися у фітнес-клуб і вирішили почати з малого: купили гантелі, хула хуп і спортивний килимок, щоб підкачати прес, підтягнути стегна і біцепси, спробувати повторити руху за фітнес тренером з вподобаного вам відеоролика на youtube.

Здавалося б, у цьому випадку абсолютно неважливо, в якому одязі ви будете займатися спортом – адже ви у себе вдома, і вас ніхто не бачить. Але — себе бачите ви, і ви повинні собі подобатися, ваш зовнішній вигляд повинен надихати вас на тренування.

В спорті, який пов’язаний з напругою і відчутним фізичним стомленням, дуже важлива наочна мотивація і максимальний комфорт під час занять. Так, спочатку вам буде важко виконувати всі вправи, у тому числі психологічно. Ви повинні підсолодити собі цю «пігулку», щоб не закинути заняття, ледве встигнувши їх розпочати. У багатьох людей гантелі роками припадають пилом під диваном без використання саме з цієї причини.

Грамотно підібрана спортивний одяг підбадьорює і дисциплінує нас, робить наше відображення в дзеркалі красивим і спортивним, і наші заняття фітнесом стають більш комфортними й ефективними.