Як правильно робити епіляцію.


Як правильно робити епіляцію.

Видалення волосся епілятором – один ефективних методів повноцінної епіляції, доступних в побутових умовах. Результат триває близько 2 – 3 тижнів, але сам процес не можна назвати легким. такими наслідками, як врослі волосся, неприємні больові оущения. В силу особливостей механізму епілятора, недосвідчені користувачі після використання приладу можуть зіткнутися з такими наслідками, як врослі волоски, неприємні больові відчуття, роздратування або незадовільний результат. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерная эпиляция в киеве.
Якщо освоїти базові правила, як користуватися епілятором, то процедура стане максимально комфортною і якісною. На відміну від депіляції, яка передбачає видалення тільки зовнішньої частини волосся (гоління), епіляція означає повне позбавлення від волосків разом з коренем. Принцип роботи епілятора простий, але відрізняється в залежності від модифікації. Існують різні модифікації пристроїв, оснащені корисними опціями.
Процедура епіляції зони бікіні або пахв може бути дуже болючим, особливо для людей з чутливою шкірою. Спеціально, щоб полегшити сеанс, розроблені моделі з охолоджуючими голівками. Деякі деталі приладів необхідно примусово охолоджувати, після чого відразу приступити до видалення волосся. В додаток до них нерідко використовують заспокійливі і охолоджуючі рукавички, їх прикладають до оброблюваного ділянки до процедури і по її завершенню.