Як правильно вибрати пластичного хірурга?

12-23-2020
Як правильно вибрати пластичного хірурга?

Пластична хірургія зараз дуже популярна як серед жінок, так і серед чоловіків. Однак вибір пластичного хірурга — це дуже непросте завдання, що вимагає ретельної підготовки. Також хочу вам порекомендувати пластична хірургія ціни, тут кращі фахівці.

Юридичний департамент спільно з незалежним Медексперт, спеціально для порталу gv підготував статтю про те, на що варто звернути особливу увагу при виборі клініки і як уникнути поширених помилок, вирушаючи під скальпель пластичного хірурга.

Чи не «ведіться» на рекламу

Все частіше ми бачимо настирливу рекламу з гучними словами: «У нас працюють тільки професіонали своєї справи», «На рахунку у фахівців більше 1000 пластичних операцій», «Вдосконалюймо вашу зовнішність», «Працюємо з віковими змінами».

Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому пластичного хірурга, гарненько вивчіть наступні пункти:

  1. Поцікавтеся у близьких, колег, друзів або знайомих, можливо, хтось із них уже звертався за послугою до пластичного хірурга і може порадити вам клініку або лікаря;
  2. Відвідайте кілька клінік і проконсультуйтеся у декількох фахівців, постарайтеся отримати максимально докладну інформацію конкретно по вашій проблемі;
  3. Зверніть увагу на те, що клініка, в яку ви звертаєтеся, повинна мати ліцензію на вид діяльності «пластична хірургія»;
  4. Дуже важливий крок, яким багато, на жаль, нехтують, при виборі пластичного хірурга — це перевірка наявності диплома про освіту. Зверніть увагу: спеціалізація повинна бути «пластична хірургія», тільки в даному випадку фахівець має юридичне право практикувати пластичну хірургічну операцію;
  5. Запитайте портфоліо: кожен практикуючий хірург демонструє свій досвід фотографіями «до» і «після».
  6. Пластичний хірург повинен окреслити вам можливий результат, який вас чекає після операції, а також попередити про всі ризики і складнощі реабілітації.

Запитайте детальну інформацію про всі етапи майбутньої операції

Пам’ятайте, що з клінікою і з пластичним хірургом вам доведеться взаємодіяти не тільки в день операції, а й до її початку, і в період реабілітації.

Тому важливо на самому початку запросити детальну інформацію про ці етапах і уважно вивчити документацію: договір, бланк для оформлення медичної карти, карту обстежень, всі ці документи краще перевірити заздалегідь.

Краще робити саме письмовий запит в клініку пластичної хірургії. У запиті повинна бути наступна інформація:

  • Про пластичного хірурга. Запитуйте відразу інформацію про офіційне працевлаштування цікавить Вас хірурга, підтвердження медичного стажу за фахом; фахівець може його отримати, тільки офіційно працюючи в ліцензованій клініці пластичної хірургії;
  • Договір з докладним описом всіх етапів послуги, в ньому також повинні бути фото або малюнки, на яких буде детальне промальовування змін, так як уявлення про результат — ваше і пластичного хірурга — може значно відрізнятися. Обов’язковим пунктом повинні бути описані можливі ризики. Чим докладніше буде договір, тим реальніше відстояти свої права в разі незадоволення від результату. Договір краще передати на перевірку юристу.

Найголовніше: вибирайте пластичного хірурга, який буде з вами на всіх етапах пластичної операції — під час підготовки, самої операції і реабілітаційного періоду.

Підсумувавши, можна сказати, що перед зверненням до клініки вам потрібно ретельно проаналізувати всю отриману інформацію і тільки після цього прийняти остаточне рішення.

Джерело: https://uaps.in.ua/ua/stoimost