Як правильно вибрати тюльпани

У цій статті зібрані основні критерії вибору тюльпанів для продажу, які дозволять Вам купити тюльпани до 8 березня оптом, отримати максимум прибутку і не засмутити своїх клієнтів. Зовнішній вигляд цих квітів може багато про що розповісти. Рекомендуэмо купити Тюльпани на сайті

Ось основні нюанси, на які варто звернути увагу при виборі тюльпанів:

Варто відзначити, що бутон квітки не повинен бути пофарбований повністю. Якщо таке сталося, це означає, що квіти дуже довго перебували на світлі, що порушує правила зберігання. Повністю пофарбований бутон швидше за все відкриється досить скоро. Це не подобається покупцям. Вони вважають за краще, щоб квіти розкривалися після їх дарування, вдома. хотим порекомендовать ferrero


Потрібно звертати увагу не тільки на бутони, але і на листя і стебла. Пожовклі місця означають, що квітка була зірвана давно і починає в’янути.
Слід уникати листя з темним нальотом. Це говорить про те, що квітка хвора фітофторою. Пізніше таке листя загниє, і товарний вигляд тюльпана буде втрачений.

Відсутність пружності в стеблах зовсім не означає, що це погано. Справа в тому, що квіти перед перельотом піддаються процедурі охолодження. Це запобігає їх ломку по час перельоту. В цей час тюльпани може сильно трясти, особливо при посадці і зльоті. Тому, гнучкість стебел знижує відсоток браку.
На висоту тюльпана теж варто звертати увагу. Вона повинна бути від 45 см.
Не варто забувати, що упаковка, в якій перевозилися тюльпани так само може багато розповісти. Квіти зазвичай поставляються або в піддонах з водою, або без води в ящиках або коробках.

Сухі квіти в коробці – це хороший варіант. Стінки коробки захищають квіти від пошкоджень і холоду. Після покупки можна самому вирішити, скільки квітів взяти на отпойку для найближчих продажів.
Всупереч поширеній думці, квіти з водою-це небезпечний вибір, так як їх бутони готові швидко відкритися при найменшому їх освітленні. Тому, продавати їх доведеться прискорено, за одну добу. Крім того, відпиті тюльпани менш гнучкі, і тому більш ламкі.