Як правильно вибрати взуття.

Як правильно вибрати взуття.

Кожен раз, вивчаючи нову колекцію дитячого зимового взуття, недосвідчені батьки відчувають деяке сум’яття. Хоча навіть цілком досвідчені часом втрачаються, якщо їм доводиться робити вибір серед сотень фасонів, кольорів, моделей із самих немислимих матеріалів, прикрашених вишивкою, стразами, замочками, аплікаціями. І у кожної є своя думка з цього приводу і свої відгуки про різних фірмах. Щоб раз і назавжди розвіяти міфи, розвіяти найбільш поширені сумніви, давайте розбиратися разом з фахівцями, якими характеристиками повинні відповідати хороші зимові чоботи і черевики для хлопчиків і дівчаток, а також на що слід звертати увагу, вибираючи взуття на холодний сезон. Жодна взуття не зможе називатися правильною і корисною для дитини, якщо вона не підходить за розміром. Тісні або занадто вільні чобітки навіть з найбільш якісних матеріалів автоматично переходять в категорію шкідливих, так як їх носіння загрожує плоскостопістю, викривленням пальців, мозолями, хворобами хребта та суглобів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лечение полой стопы.
Тому дуже важливо правильно підібрати розмір зимових черевиків для малюка. При цьому необхідно звертати увагу не тільки на довжину устілки, але і на підйом, повноту і ширину дитячої стопи. Нагадаємо тільки, що правильний запас в черевиках для зими повинен складати від 1 до 1, 5 см. І звичайно ж, не варто купувати зимове взуття наперед, оскільки ніжки у маленьких діток, як правило, збільшуються ривками, а це створює ризик того, що до зими малюк переросте вибраний розмір. Для вибору зимових черевиків і чобітків актуальними залишаються загальні правила підбору дитячого взуття. У першу чергу маються на увазі міцний задник і досить широкий круглий носок. У такому фасоні дитяча ніжка буде відчувати себе найкраще. До того ж високий міцний задник створить надійну фіксацію гомілкостопа. У взуття з вузькими носами малюк буде мерзнути через порушення циркуляції крові, а також з’являється ризик викривлення пальців ніг.
Якщо говорити про висоту зимового дитячого взуття, то для снігової погоди низькі черевики не підійдуть. Таке взуття можна носити в холодну, але безсніжну пору. В інших випадках правильніше вибирати шкіряні чобітки заввишки до середини халяви. Але не варто купувати малюкам занадто високі моделі. У таких дитині буде важко пересуватися. Ще одна важлива деталь, яку не можна обійти увагою – тип застібки. Високі чобітки без застібок – це майже повна гарантія сухих ніг. Але такі моделі підійдуть для більш дорослих хлопчиків і дівчаток. Для малюків краще вибирати взуття з регульованими застібками. Найкраще підігнати черевик під повноту ніжки вийде з допомогою шнурівки або липучки. Але для самих маленьких важливо, щоб шнурки не були занадто довгими. Оптимальний варіант – моделі, в яких поєднуються два види застібок: блискавка та шнуровка. За допомогою шнуровки можна максимально точно відрегулювати ширину черевика, а блискавку використовувати як «робочу» застібку.