Як првильно стежити за зубами.

Як првильно стежити за зубами.

Коли будь-яка людина чистить зуби, він ділить верхню і нижню щелепу на два відділу: праву і ліву сторони, приділяючи на чистку кожного відділу близько 30 секунд. У підсумку отримує 3 хвилини на гігієну порожнини рота. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Лечение кариеса.
Чистити зуби після кожного прийому їжі не потрібно, так як на емалі природним чином утворюється наліт – пелликула, яка виконує захисну функцію, так і абсорбує на собі залишки їжі (пелликула зуба (лат. pellicula, зменшувальне від peilis — шкіра, шкіра) — це набута, генетично не детермінована плівка, яка виникає на поверхні зубів людини після їх прорізування. У пеллікулі багато глутамінової кислоти, аланіну, сиаловой кислоти, аміноцукрів – прим.
Тому якщо людина двічі в день почистить зуби, цього буде достатньо для збереження емалі та профілактики утворення карієсу. Якщо ж протягом дня з’являється необхідність прибрати шматочки їжі (наприклад, після ланчу), то досить прополоскати рот або скористатися жувальною гумкою.