Як робити еротичні масаж

Как делать еротический масаж
Взагалі масаж – це дуже здорово, але в нашій країні він якось особливого поширення не знаходить. По-перше, це дуже корисно: поліпшується циркуляція крові, що завжди добре. По-друге, це дуже приємно: ще б, особливо з такими сильними і ніжними руками, як у тебе. По-третє, це допомагає зблизитися з дівчиною, однак, повинен бути певний рівень довіри.
Також хочемо вам порекомендувати ERROR
Для кожного з цих пунктів існують свої рухи. Розповідати їх тут немає сенсу: просто прогугли кожен з них. Ти знайдеш купу мануалів з відео, де тобі розкажуть і покажуть правильну постановку руки і напрямок рухів. Якщо ж ти диявольськи в собі впевнений, то можеш взагалі ці мануали не читати, а відразу кинутися в бій: інтуїтивно зрозуміло, що і як потрібно робити.
В ідеалі, олія ти повинен робити сам. За основу береться мигдальне або оливкове (десь 100 мл) і додається три-чотири краплі яких-небудь ефірних олій (не більше п’яти видів) для запаху. Вся фішка ось в цих ось ефірних оліях, як ти їх підбереш і в яких пропорціях змішаються, і визначить весь ефект від отриманого продукту. Так само як і з масажними рухами, тема складання олії дуже обширна, має багато нюансів і чудово освячена в інтернеті.
Грань, коли класичний масаж стає еротичним, дуже тонка. У книгах з масажу сказано, що еротичний масаж має на увазі під собою зміну глибоких (заспокійливих) і поверхневих (збуджуючих) впливів на шкіру. Доповню: еротичний масаж, насамперед, визначає атмосфера, тільки потім вже те, як ти рухаєшся. Так що наше головне завдання тепер – сформувати атмосферу.
Знаю, так і напрошується покласти її на ліжко і сісти на неї зверху, однак робити цього не варто. По-перше, дівчинці може бути не дуже зручно, а по-друге, при такому положенні тел ти підсвідомо даєш зрозуміти дівчинці, причому в дуже агресивній формі, що ти доминируешь. Робити масаж в такій позі краще не варто, якщо ти не впевнений, що вона готова на що завгодно, лише б з тобою.