Як робити узд органів малого тазу

Как делать узи органов малого таза
Від обраного міста залежать ціни та способи оплати.
Також хочемо вам порекомендувати трансвагинальное узи
Для перегляду результатів ваших замовлень заповніть поля.
Яким способом ви хочете отримати результати.
Ваші результати аналізів ще не готові.
Ваші результати аналізів виконані частково.
Ваші результати аналізів не знайдено.
Щоб подивитись результати аналізів, просто введіть номер замовлення. Якщо ви зіткнулися з ними, будь ласка, повідомте нам.
На стару версію сайту ви можете перейти по посиланню.
Ультразвукове сканування органів жіночої репродуктивної системи для оцінки форми і розмірів, а також виключення патології.
Ультразвукове сканування з метою оцінки функціонального резерву яєчників і визначення оптимального дні для зачаття.
Ультразвукове дослідження (УЗД) – інформативне, неінвазивне, практично безпечне дослідження внутрішніх органів людини.
Головна перешкода для проведення УЗД – наявність повітря. Особливо важлива підготовка до УЗД для огрядних людей, так як жир – друге за значимістю перешкода на шляху ультразвуку. В якості альтернативи можливо також трансректальне (через пряму кишку) УЗД. він більш інформативний і не вимагає такої ретельної підготовки. Перед трансректальним УЗД наповнювати сечовий міхур не треба, а вранці в день процедури слід спорожнити кишечник (самостійно або з допомогою очисної клізми).
Трансабдомінальне УЗД проводиться на 5– 8 день менструального циклу, якщо лікарем не призначено інший день.
При відсутності протипоказань можна також приймати який — небудь ентеросорбент (полісорб, поліфепан, «білий вугілля», ентеросгель) у стандартній дозі. ) сечовому міхурі, як мінімум через 6 годин після прийому їжі. Для наповнення сечового міхура треба випити не менше 1 літра простої води (ні в якому разі не соку і не газованої води. Сечовий міхур перед дослідженням не спорожняти.
Ви можете зробити УЗД органів малого тазу за доступною ціною в Москві в ІНВІТРО. Зверніть увагу, що вартість виконання досліджень в регіональних медичних офісах відрізняється.