Як тримати свою вагу в нормі.

Як тримати свою вагу в нормі.
Якщо дотримуватися цієї точки зору, то питання, як не набрати зайву вагу, виглядає цілком оптимістично. У силу сформованих обставин і в силу збільшення темпу життя, сучасний житель мегаполісу схоплюється з теплої постелі в 5-6 ранку, схоплюється хвилин на 10 в душ, наспіх випиває чашку кави або чаю, часто навіть без бутерброда або яєчні, і мчить (летить, біжить, їде) на роботу, витрачаючи левову частину часу, щоб дістатися до душному офісу. Питання, як не набрати зайву вагу, вони повністю ігнорують. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі SLIMAGIC.
Та й дівчата пішли недалеко: клубні вечірки з рясною кількістю коктейлів і не в міру поглинаються делікатесів явно суперечить позиції як утримати вагу в нормі. Відповідь лежить в утвердженні: ми — те, що ми їмо. Статистичні дані ВООЗ лякають: 1,5 мільярдів дорослого населення планети і 20 мільйонів дітей віком до 8 років страждають від ожиріння різного ступеня! Але разом з тим, поряд з товстунами живуть народи, не стурбовані проблемою як не набрати зайву вагу.
І обов’язкове правило: ніяких походів на кухню! Вечеря проводимо не пізніше, ніж за 3 години до сну. Для виконання інших вправ досить триразового відтворення протягом тижня. Як результат, без жодних питань (наприклад, як схуднути і утримати скинуту вагу після схуднення?) можна досягти результату мінус 5 кг (чоловікам) або ж мінус 3-4 кг. (жінкам) за 3 місяці тренувань.