Як вибрати анаболічні стероїди

3-24-2021

Далеко не всі Анаболічні стероїди підходять для новачків в бодібілдингу. Багато з них випускаються з розрахунком на застосування досвідченими атлетами, навіть щодо мінімальних дозувань. Безпосереднім прикладом таких стероїдів є тренболон (від короткого ефіру ацетату до довгострокового енантату), який за показниками анаболічної і андрогенної активності перевершує сам тестостерон.

Відразу кидатися з місця в кар’єр буде великою помилкою. Туринабол, болденон, метандієнон, тестостерон пропіонат, станозолол (та ін.) – ось правильні стероїди для початківців бодібілдерів. Їх безпека при дотриманні рекомендацій не викликає сумнівів, а ефективність – нехай не найвища, але достатня, якщо організм приймає не знайомий з важкої спортивної фармакологією.

Атлетам-новачкам прийнято рекомендувати більш «м’які стероїдні засоби», на перших етапах забезпечують виражені результати, але при цьому не пов’язані з підвищеним ризиком побічної дії. І це правильний підхід. До «титанів» типу омнадрена, оксиметалона, одиночних ефірів тренболона або міксу три-трена справа дійде свого часу, коли з’являться відповідні їх силі потреби.

Стероїди для новачків, зазначені вище, ми сьогодні і будемо розглядати, а заодно розберемося, чому вибираються саме вони.

Туринабол (турик) для початківців

Це, мабуть, найбільш часто рекомендується препарат для першого курсу. І не без причини. Кричав туринабол (саме так спочатку називався препарат, а вже після запозичив різні торгові марки, — від туринадролу до турхогеда) з’явився ще в середині минулого століття, і за минулі роки став гарантом успіху для багатьох початківців спортсменів.

Туринабол для новачків в бодібілдингу ефективний, адже створювався він саме для спортивних цілей (в той час як багато аналоги стероїду спочатку призначалися для медицини, орал туринабол синтезували для профільного застосування атлетами). Його розробляли як контраргумент метандієнону, але на виході отримали багато в чому унікальний препарат з більш м’яким впливом на приймаючого.

За розробку стероїду були відповідальні східнонімецькі фахівці. Для клінічного застосування він був представлений ще в 1965 році і в ту епоху був ключовим анаболіком приблизно для десяти тисяч спортсменів з ндр (використовувався при підготовці до багатьох ключових турнірів, включаючи олімпійські ігри).

Які поліпшення туринабол дає для початківців, і не тільки, атлетів? стероїд може похвалитися індексом анаболічної активності в 180% від тестостерону. Андрогенна ж активність у нього знижена і становить близько 50% від оной у тестостерону. Дія у препарату швидке( близько 6-8 годин): активність відчувається буквально з перших днів курсу, але поліпшення розвиваються плавно, прогресуючи з плином часу.

Ефекти препарату: збільшення м’язової маси, підвищення щільності і рельєфності мускулатури, зростання силових показників, витривалості і працездатності.

Побічні ефекти. При нормованому вживанні (в рамках рекомендованих доз) побічні ефекти рідкісні. Випадків передозування не зареєстровано. Можливими на курсі є хіба що порушення через андрогенної дії (рідко – акне, сальна шкіра, зростання агресії), естрогенної дії (ще рідше – затримка рідини, підвищений кров’яний тиск, гінекомастія) або гепатотоксичності. Відкат від туринабола, як правило, незначний, або зовсім відсутній, що є ще одним його плюсом.

Які дозування туринаболу рекомендуються для новачків? оптимальною вважається дозування в рамках 30-60 мг в день. Це таблетований стероїд (таблетки або капсули) короткої дії, тому застосування на курсі радиться здійснювати саме на щоденній основі (індивідуально на порожній шлунок або після їжі). Середня тривалість прийому-6-8 повних тижнів. Для дівчат допускаються знижені дози-5-15 мг на день при загальній тривалості прийому від 4 до 6 тижнів.

Курси туринаболу для початківців бодібілдерів, – з тестостероном пропіонат, болденоном, станозололом та інші. Препарат за рахунок м’якої дії і не властивості побічних ефектів добре поєднується майже з будь-якими актуальними анаболічними і андрогенними стероїдами. А оскільки йому не властива сильна затримка рідини, застосовувати його можна навіть на курсах сушки для підвищення щільності і рельєфності мускулатури. Іншими словами, це практично універсальний стероїд, який відмінно підійде для цілей початківця бодібілдера і будь-якого спортсмена.

Новачками «турик» (сленгова назва) використовується як в соло, так і комбіновано (в залежності від рівня підготовки і пріоритетів).

Аналоги за діючою речовиною( хлордегідрометілтестостерон): туранабол, туринадрол-10, туринаболос, туриновер та інші препарати різних компаній.

Тестостерон пропіонат для новачка

Ефіри тестостерону є основою багатьох ефективних курсів в бодібілдингу. І якщо досвідченими атлетами частіше вибираються продовжені ефіри стероїду (енантат або ципіонат), то для початківців спортсменів зазвичай рекомендують короткий пропіонат. Він менше затримує воду і в цілому вважається найбільш безпечним тестостероном, при цьому чинним швидко і ефективно. Що, власне, і потрібно.

У плані побічних ефектів тестостерон пропіонат для початківців в бодібілдингу практично нешкідливий. У ряді випадків, звичайно, можуть проявитися порушення андрогенного (від акне до підвищення лібідо) або естрогенного характеру (властива затримка рідини, а побочки типу гінекомастії практично виключені), але, як правило, вони є швидкопрохідними і легко переносяться. Наслідки ж зниження вироблення власного тестостерону можна буде запобігти за допомогою пкт (послекурсовой терапії) і допоміжних препаратів (бустерів тестостерону).

1 потенційним мінусом стероїду також вважається необхідність частого виконання ін’єкцій. Тестостерон ефіру пропіонат діє в середньому від 2 до 3 днів, вводити його рекомендується з частотою через день або хоча б раз на три дні, тому він рідко вибирається атлетами, погано переносять уколи. Але для інших це не проблема.

Тим більше, коли будь-які потенційні недоліки тестостерон пропіонат для новачка з лишком компенсує своєю дією. Це препарат з вираженою анаболічною і андрогенною активностями. Розраховуйте з ним на видимі поліпшення: якісний м’язовий ріст, підвищення витривалості, працездатності і силових показників, підвищення рельєфності мускулатури, підвищення щільності мускулатури, посилення лібідо протягом курсу (по завершенню курсу лібідо знижується).

Рекомендовані дозування тестостерону пропіонат демократичні для початківців-100 мг через день або через два дні. Одного його флакона / барильця (10мл) вистачить мінімум на 20-30 днів застосування. Та й варто стероїд в порівнянні з аналогами помірно, що робить його відмінним вибором по співвідношенню доступності та ефективності.

Курси тестостерону пропіонат для новачків в бодібілдингу — з туринаболом, метандієноном, нандролоном фенілпропіонат, болденоном і іншими відповідно до пріоритетів. Вираженої затримки рідини протягом курсу зазвичай не спостерігається, тому, як і минулий виділений стероїд (туринабол), пропіонат тестостерону може ефективно включатися в курси сушки, а не тільки застосовуватися для м’язового зростання або підвищення силових показників. Препарат при соло застосуванні є досить ефективним, але частіше його використовують все-таки комбіновано (тестостерон в будь-якій формі є стероїдом, що забезпечує видимі поліпшення).

Курс застосування тестостерону пропіонат для початківців рекомендується тривалістю в районі 6 повних тижнів. Це, по суті, єдиний ефір тестостерону, який можна рекомендувати і чоловікам, і жінкам (але тільки в знижених дозах). Для дівчат допустимими вважаються дозування близько 20-50 мг раз в 5-7 днів (максимальна тривалість застосування – 6 тижнів). В іншому випадку можна зіткнутися з вирилизацией.

Аналоги за діючою речовиною (тестостерон пропіонат): тестостерон пропіонат балкан фармасьютикалс, тестогед-п, фарматест-п та інші препарати різних компаній.

Болденон для початківців бодібілдерів

Болденон однаково часто використовується як досвідченими атлетами (комбіновано), так і новачками (в соло або комбіновано з препаратами типу туринаболу або тестостерону пропіонат). У спорті найбільш поширений ефір стероїду ундесиленат. Від аналогів він відрізняється головним чином продовженим дією (близько 2 тижнів), що робить його хорошим вибором для атлетів, погано переносять часті ін’єкції.

Болденон для новачківЕфективний у дозах близько 400 мг на тиждень (рекомендованими вважаються дози в рамках 200-600 мг на тиждень). Приймається курсами близько 6-8 тижнів, при цьому може бути рекомендований і чоловікам, і жінкам в спорті. Знову-таки, для дівчат допускаються тільки знижені дози-близько 50-100 мг на тиждень (можливо, трохи більше, якщо спостерігається хороша переносимість).