Як вибрати бігову доріжку для дому.


Як вибрати бігову доріжку для дому.

Бігова доріжка будинку – відмінний спосіб зробити сидячий спосіб життя більш активним. Користуватися нею можна в будь-який час дня. Але як тільки ви зав’язали шнурки і вийшли з будинку – почати бігати вже набагато легше. Якщо ж ви купили бігову доріжку для дому – то самий складний процес зборів позаду – потрібно лише надіти кросівки і можна тренуватися. Іноді важко себе змусити бігати годину без перепочинку. У тренажерному залі вам потрібно пробігти заплановане відстань відразу. На домашньому тренажері можна бігати у будь-який час, розділити годину тренування навпіл – 30 хвилин вранці і ввечері. Для схуднення найважливіше, яка кількість енергії ви витратите за день в цілому, не обов’язково займатися годину поспіль. Але якщо ви тренуєте витривалість, то краще бігати без перерв за планом. Механічна бігова доріжка – недорогий варіант для домашнього використання. Приводиться в рух за рахунок сили людини. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сервисный центр.
Тобто ви починаєте рух і таким чином «штовхаєте» полотно. Найчастіше такі бігові доріжки використовуються для ходьби, т. розігнатися до великої швидкості на них не вдається. Крім недорогий ціни, механічні доріжки зручні тим, що бігове полотно можна підняти і скласти тренажер навпіл. Компактна доладна бігова доріжка – економія місця в квартирі. У механічної доріжки є дисплей, на якому видно швидкість, час, відстань, витрачені калорії. Як правило, така бігова доріжка для дому може витримати людину вагою до 100 кг. Магнітні бігові доріжки – механічні з магнітною системою навантаження – надають можливість регулювання опору полотна за допомогою вбудованого магніту. Чим більше потужність двигуна, тим більшу вагу може витримати доріжка і тим довше вона прослужить. Потужність її буде від 25 л/ с. Недорогі електричні бігові доріжки оснащені менш потужним двигуном, тому якщо ви плануєте займатися часто і власний вагу немаленький, то краще всього купити тренажер дорожче з більш потужним двигуном.
Для зниження ударного навантаження на суглоби під час бігу, в електричних бігових доріжках передбачена система амортизації. Як правило, чим менша ціна тренажера, тим простіше система амортизації. У самих недорогих бігових доріжок – плоскі гумові прокладки між декою і підставою, доріжок середньої цінової категорії – спереду і ззаду більш жорсткі, а в середині – м’які прокладки. У найдорожчих – власна найбільш просунута система амортизації. Довжина і ширина бігового полотна часто є вирішальним чинником, якщо ви вирішили купити бігову доріжку. Чим ширше і довше полотно – тим комфортніше буде тренування, менше ймовірність впасти або наступити на бічні частини тренажера. Довжина вашого кроку (і відповідно, необхідна довжина полотна) залежить насамперед від зростання. Відповідно, чим вищий зріст, тим більше розмір полотна.