Як вибрати біохімічний автомат для лабораторій


Как выбрать биохимический автомат для лабораторий
Московська область, міський округ Литкаріно, р.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.intermedica.kz/
Значення клінічної лабораторної діагностики у постановці діагнозу збільшується з кожним роком у зв’язку з появою нового, більш точного діагностичного обладнання та розширення спектру проведених досліджень.
Впровадження нового обладнання, збільшення спектра проведених досліджень і високий професіоналізм співробітників лабораторії забезпечує отримання швидких, надійних і достовірних результатів у всіх областях клінічних лабораторних досліджень, що дозволяє поставити правильний діагноз пацієнту, вибрати потрібний метод лікування, визначити прогноз захворювання, здійснювати контроль за ефективністю терапії, а також розробити адекватні заходи профілактики. Щорічно співробітниками лабораторії виконується в плановому і екстреному порядку близько двох мільйонів досліджень.
Перелік виконуваних тестів постійно коригується у відповідності з потребами клініцистів і у відповідності зі стандартами надання медичної допомоги населенню. У зв’язку, з чим було придбано сучасне діагностичне обладнання відповідає міжнародним стандартам.
Аналізатор газів крові і електролітів EASYSTAT( Medica Corp.
Взяття крові проводиться за допомогою повністю закритою вакуумною системою для взяття крові з вени, що забезпечує максимально точне дотримання правил преаналітичного етапу лабораторних досліджень, суттєво скорочуючи можливість видачі помилкового результату.
Клініко — діагностична лабораторія розташована в окремому одноповерховому будинку за адресою р. Ухтомського, будинок .
Лабораторія обслуговує стаціонар, міську поліклініку №1 та міську поліклініку №2, жіночу консультацію і дитячу поліклініку.
Забір аналізів крові з вени здійснюється в процедурних кабінетах міських поліклінік, дитячої поліклініки і жіночої консультації (розклад уточнюйте у поліклініках). Лабораторія бере участь у системі зовнішньої оцінки якості: ФСВОК — Федеральна Система Зовнішньої Оцінки Якості клінічних лабораторних досліджень (Росія) – має сертифікат Російської системи зовнішньої оцінки якості.
Московська область, міський округ Литкаріно, р.