Як вибрати чоловічий костюм!!!!

Картинки по запросу Як вибрати чоловічий суворий костюм!!!!

Що ж, з цим можна погодитися, але ж іноді надіти костюм просто необхідно. Як же правильно вибрати літній костюм, щоб не зваритися в ньому ще до початку ділової зустрічі. Якщо ви збираєтеся носити костюм в жарку погоду, то тканина повинна бути легкою, а переплетення — рихлим або відкритим. Важливо пам’ятати, що товщина тканині не завжди свідчить про ступінь її готовності до спеки: тканина може бути тонкою, а переплетення — дуже щільним. Все просто: справа в тому, що тканина з щільним переплетенням не надто добре пропускає повітря. Якщо ж переплетення пухке або відкрите, то вас зможе освіжити навіть легкий вітерець. Також хочемо вам порекомендувати lavinashop.com.ua у нас великий вибір чоловічих костюмів.

Традиційно до числа літніх матеріалів прийнято включати льон і бавовна, однак і вовняні тканини можуть бути придатні для спекотної погоди. Типовим прикладом тут є фреска (fresco) — вовняна тканина з відкритим плетінням ниток. Назва цієї тканини чітко говорить про її властивості: костюми з фрески відмінно пропускають повітря і допомагають зберігати свіжість навіть у спеку. Інший важливий момент — це конструкція. Ключові їх властивості — легкість і висока повітропроникність. Існують і моделі без підкладки взагалі (її немає навіть у рукавах), але їх не дуже — то зручно одягати. Матеріал підкладки теж має значення.

У літнього костюма підкладка повинна бути зроблена з матеріалу, який добре пропускає повітря: це можуть бути купрій (бемберг), віскоза або бавовна. Зверніть увагу: поліестер і ацетат в цей список не входять. Нарешті, слід звернути увагу на колір костюма. Чим він темніший, тим сильніше костюм буде нагріватися на сонці – саме тому влітку прийнято носити світлий одяг. Літній костюм може бути бежевим, сірим, синім або помірно — сірим. Темно — сині і темно — сірі костюми, звичайно, теж можна носити влітку (особливо на ділові зустрічі), але це не кращий вибір для сильної спеки. Яскраві та неординарні кольори і відтінки слід залишити для непарних піджаків.