Як вибрати дитячого стоматолога

Стоматологія зародилася за Петра I. до цього зуби не лікували, а просто видаляли, причому зробити це міг будь-яка людина, що не відноситься до медицини. Стоматологічний факультет відкрився в 1765 році. Зараз терапією порожнини рота дітей і дорослих займаються професіонали. Серед них зубні лікарі та стоматологи. Щоб зрозуміти, до кого з докторів необхідно відвести дитину, слід дізнатися, що лікує кожен з них. Якщо Ви шукаете найкращу Дитяча стоматологія Київ , то рекомендуємо звернутися на сайт.

Хто такий зубний лікар
Фахівці, які отримали диплом про середню медичну освіту, можуть займатися терапією порожнини рота. Однак їх діяльність обмежена. Тому вони часто допомагають стоматологом здійснювати терапію. Дитячі зубні лікарі не можуть:

лікувати пародонтози;
виправляти прикус;
проводити знеболювання.

Без відповідної освіти не можна приступати до терапії складних патологій, так як не завжди виходить запобігти побічні ефекти. Тому для лікування найкраще звертатися до лікарів, які закінчили вищий заклад. Бувають такі випадки, коли пацієнти живуть в невеликих населених пунктах, де працює тільки один зубний лікар. До нього слід звертатися при гострого болю для першої допомоги. У важких випадках слід записуватися до стоматолога. Зубні лікарі в дитячих поліклініках здійснюють огляди, ставлять діагнози і складають необхідні схеми для терапії недуг. Часто такі фахівці здійснюють санітарно-просвітницьку роботу серед населення. Вони розповідають, як треба доглядати за порожниною рота.

Як знайти хорошого дитячого стоматолога
Лікуванням зубів повинні займатися професіонали. Щоб стати стоматологом необхідно п’ять років провчитися в медичному інституті. Після цього потрібно пробути два роки в ординатурі. Майбутній професійний лікар повинен обов’язково пройти інтернатуру. Стоматологи зобов’язані розбиратися в:

зубощелепної системі;
фізіологія;
анатомії людини.
Після закінчення університету їм слід вибрати спеціалізацію. Доктора, які займаються лікуванням дитячих зубів, повинні не тільки розбиратися в стоматології, а й вміти знаходити підхід до дитини. Лікарі зобов’язані бути в курсі новітніх методик. Вони повинні використовувати щадні способи терапії.