Як вибрати дизайнера інтер’єру

Знайти хорошого фахівця з дизайну інтер’єрів-це приблизно те ж, що знайти хорошого доктора. Ви будете спілкуватися кілька місяців (а іноді і кілька років, коли проект солідний і грунтовний), оформлювач збере про вас масу відомостей, до того ж до того вкрай індивідуальних (починаючи вашою роботою, і закінчуючи тим, скільки разів ви приймаєте ванну і в яку годину відходите до сну), більш того він поимеет уявлення про вашому матеріальному становищі. Тому настільки важливо підшукати не тільки досвідченого майстра, але просто близького вам по духу та інтересам людини. Хочемо порекомендувати замовити биофилический дизайн на сайті orb-space.com у найкращих спеціалістів .

Починайте шукати не дотягуючи до старту ремонтних робіт
Проект інтер’єру створюють за тижні (в трудомістких ситуаціях — терміни можуть обчислюватися місяцями). І чим швидше ваш оформлювач зробить виміри і стане створювати план проекту, тим більше нюансів і деталей буде враховано. Відведіть не менше два-три місяці на розробку і затвердження з вами оформлювальних ескізів. Вибирайте майстра не коли робочі готові почати оздоблювальні роботи, а за пару місяців до цього.

Наша рекомендація: вибирайте фахівця з дизайну ще на етапі створення проекту. Величезних коштів вигідаєте, якщо наймете фахівця з дизайну на етапі аналізу пропозицій з нерухомості — так ви будете мати можливість тут же обумовити і уточнити втілюваність майбутньої проектування.

Позначте витратний Кошторис
Почнемо з того, що громадянин, який зібрався запросити фахівця з дизайну відразу цікавиться вартістю робіт. Це логічно, але не дуже правильно. Для того, щоб позначити бюджет на фахівця з дизайну (а розцінки зазвичай розрізняються пристойно), важливо прийти до рішення про бажані максимальних інвестиціях на ремонтні та оздоблювальні роботи повністю. Коли мова заходить про ремонтні витрати, ми говоримо про ПРО ВСЕ — і будівельній бригаді, і виборі будматеріалів, і цінах на оздоблювальні роботи, меблювання, освітлення, і домашню техніку, Постільні приналежності, і нерідко прикраси.

Принцип той, що чим професійніше планується капітальний ремонт, тим оформлювач буде коштувати більше.