Як вибрати гру Metro Exodus для PS4

not found
Жменька вижили сховалася в глибинах московського метро, а людство занурилося в нове Середньовіччя. Під землею виросло ціле покоління. Обложені міста — станції борються між собою за виживання, а поза міст нишпорять жахливі мутанти. Ви народилися в останні дні перед тим, як Земля згоріла, але виросли під землею. Перш ви ще не виходили за межі міста, але доленосна подія змусило вас вирушити у відчайдушну подорож у самий центр підземного лабіринту, щоб попередити залишилися в живих, про навислу над ними жахливої загрози. Замість того, щоб об’єднати зусилля, мешканці метро ворогують між собою в боротьбі за джерело влади, смертоносний пристрій з військових складів D6. Можлива громадянська війна може назавжди стерти людство з лиця Землі.
Також хочемо вам порекомендувати Купить Metro Exodus для PS4
Легендарний Режим рейнджера повертається – наважитеся ви зіграти в надскладному Режимі рейнджера. Без графічного інтерфейсу, зі смертоносними ворогами на кожному розі і з постійною нестачею боєприпасів вам гарантовано повне занурення в атмосферу гри.
За мотивами всесвітньо відомого роману Дмитра Глухівського. У цьому продукті може бути контент для дорослих.
Встановіть на домашньої консолі Xbox One і отримаєте доступ при підключенні до облікового запису Microsoft.
Обставини, при яких виявлено порушення, і інша корисна інформація.
Ще ніхто не ставив оцінку і не залишив відгук для цього продукту.
Оцінка в зірках: 4, 6. Найкращий постапокалипсный шутер з сюжетом від вітчизняних розробників. Довго юзал гру на XBOX 360, є з чим порівняти: гра сподобалася, клас. Якщо ви не грали в цю гру, то терміново ісправте це недрозумение. другу буду струм 3 раз але гра клас. якої дуже бракує «відкритого світу»;). Гра, яка заслужила 5Когда я починав в неї грати. Ти буквально вживаешься в роль Артема. Переживаєш всі події разом з ним, ніби це ти. Раджу купити і ви не пошкодуєте. У відгуку не передати все те, що ви можете отримати від цієї гри. гра розроблена до найменших дрібниць, особливо оточуючі персонажі і локації. за свою ціну просто шедевр. кому подобається серія half life -беріть не роздумуючи. побачивши її в магазині вирішив купити, зіграв все було добре до епізоду втеча, на моменті коли Артем підсаджує червоного в трубу відбувається дивна для консолі річ, все моментально зависає , а після чого викидає на домашню сторінку.
Що нового.