Як вибрати хорошого адвоката?


Кожен з нас хоч раз у житті потрапляв у такі неприємні ситуації, коли виникали проблеми з законом або навпаки потрібно відновити справедливість. І ось тоді-то ми і розуміємо, що в цьому складному й заплутаному лабіринті прав і обов’язків самим нам не розібратися, а потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста. Але як вибрати того самого адвоката, який зміг би в повній мірі захистити наші права? З цим нелегким питанням ми і спробуємо зараз розібратися. Рекомендую юридические услуги

Вибір адвоката

По-перше, потрібно впевнитися в тому, що правозахисник має вищу юридичну освіту і досвід. Корисно дізнатися, в яких судових справах він брав участь, і результат цих справ. Також важливо наявність адвокатського статусу і включення в реєстр адвокатської палати. Це є обов’язковою умовою захисту в кримінальних справах. При цивільних, арбітражних або адміністративних справах, а особливо якщо мова йде про специфічних галузях права, то швидше важливий досвід в конкретній області, ніж адвокатське право.

По-друге, будьте обережні з вибором адвоката, у якого є наявність наукового ступеня або досвіду викладацької роботи, так як пояснювати в кабінеті і захищати в залі суду – це все-таки різні речі, і не кожен може робити обидві справи з однаковим успіхом. Ще одне спірне питання – це досвід роботи суддею. Часто такий адвокат не може застосувати всі приховані прийоми і стратегії, що допомагають перемогти на суді, у силу своїх переконань, що сформувалися на попередній роботі.

По-третє, не варто вибирати адвоката, провідного консультацію в залі суду. Тому що, з одного боку, такий адвокат залежить від суддів і намагається зберегти з ними відносини, а з іншого боку у більшості випадків ці правозахисники приймають недорогих клієнтів, і вони просто не зможуть дозволити собі окремий офіс, а це вже говорить про якість їх роботи. Також не рекомендується приходити до допомоги адвокатів, які надають безкоштовні консультації (швидше за все це недосвідчені і недостатньо грамотні фахівці).

По-четверте, не варто вибирати захисника по популярності в ЗМІ. Ідеальний адвокат повинен бути відомий у певних колах.

Адвокат

По-п’яте, не варто забувати про те, що адвокат, який знає всю правду, захистить вас краще, тому вибирайте того правозахисника, якому зможете довіритися.

Ну і найголовніше – це те, що фахівець повинен добре розбиратися в певної категорії, а не в сімейному, кримінальному та податковому праві одночасно.

Підводячи підсумки, скажемо про основні пункти, які ви повинні знати про вашому захисника:

Наявність вищої освіти відповідного статусу.
Юридична приналежність до адвокатським утворенням.
Досвід роботи.
Складність і кількість виграних справ (також важлива репутація адвоката)
Поведінка і стиль спілкування.
Оформлення угоди
Узгодження плану захисту з вами і постійно інформування про хід справи.
Заробітна плата (казковий гонорар надавати не слід, але і шукати найдешевший варіант не варто). Також по цьому пункту порадимо вам платити захиснику поетапно, так у нього буде стимул для успішного завершення справи.
Сподіваємося, що в разі необхідності, ви скористаєтеся нашими порадами і виберете того адвоката, який буде ідеальний саме для Вас .