Як вибрати хорошого стоматолога?

Завжди вважалося, що ідеальний стан зубів — це більше привілей телеведучих або акторів, але це помилкова думка. На сьогоднішній день для того, щоб знайти престижну роботу і зробити блискучу кар’єру, необхідні не тільки Ваші здібності і зовнішній вигляд, але і перш за все стан Ваших зубів. Хіба де-небудь зустрінеш генерального директора з «золотою щелепою» або збиткової посмішкою? А найголовніше, що від стану Ваших зубів безпосередньо залежить стан Вашого здоров’я. Тому ні в якому разі не можна запускати та ігнорувати лікування зубів. Якщо Ви хочете здорові зуби та вилікувати іх за доступною ціною , рекомендую клініку www.stomat-mayak.kiev.ua

Будь стоматолога вибрати? І куди піти лікувати зуби? – ці питання часто хвилюють покупця стоматологічних послуг. На жаль, досвідченого фахівця в галузі стоматології, якому можна повністю довіритися в лікуванні, вибрати не так просто. Опитування показали, що багато пацієнтів за останні п’ять років, які звернулися за послугами стоматолога, поміняли трьох-чотирьох лікарів.

Певних критерій вибору хорошого стоматолога немає. Запам’ятайте, що найближчі клініки не завжди, за розумну ціну, пропонують якісну допомогу і зекономлений час на дорогу, може обернутися додатковими витратами на усунення непередбачених ускладнень після лікування.

Професіоналів можна знайти в елітній приватній клініці або в кабінеті державного медустанови, але ось якісний підхід до лікування зубів в державних поліклініках, не так-то просто забезпечити. Адже сучасна стоматологія – це не тільки хороший лікар з умілими руками, але і новітні матеріали, препарати, а також багатофункціональний сучасне обладнання.

На сьогоднішній день існує кілька ознак, які визначають професійний підхід до лікування зубів:

При вході в клініку всюди чистота і порядок. Вам обов’язково повинні запропонувати надіти одноразові бахіли.
Лікар повинен допомагати його асистент, з-за високого рівня сучасного технічного оснащення стоматологічного кабінету, один лікар не в змозі впоратися з усім обладнанням.
Саме оптимальне положення тіла під час лікування зубів – це коли пацієнт сидить у кріслі, напівлежачи.
Кожне сучасне стоматологічне крісло повинно бути забезпечене спеціальними пристосуваннями – слюноотсосом і пилососом. З їхньою допомогою лікар видаляє шматочки зубів і пломбувальних матеріалів, а також слину з порожнини рота.
Лікар і його асистент працюють в одноразових рукавичках, масках, а при необхідності і в окулярах.
У клініці використовують одноразові карпульные шприци та сучасні способи дезінфекції інструментарію. Це захищає пацієнта і лікаря від різного інфікування.
Практично всі види стоматологічних робіт виконуються з використанням місцевого знеболювання.
Лікар не повинен ухилятися від відповіді на питання про можливості його клініки.
Всі стоматологічні маніпуляції обговорюються в письмовому вигляді і складається договір, також дається документально підтверджена гарантія на лікування і послуги клініки строком не менше ніж на рік. Вас повинно насторожити, якщо гарантія на послуги дається терміном менше року або більше п’яти років.
У цього лікувального закладу повинна бути ліцензія на всі види виконуваних робіт.
Якщо Ви нарешті знайшли фахівця, який викликав довіру, то непогано було б з’ясувати щось про його кваліфікації – вона визначається другої, першої та вищої категорії. Поцікавтеся, чи підвищує лікар свою кваліфікацію, яка здійснюється раз на п’ять років. Це дуже важливо, оскільки за цей час повністю змінюються технології у світовій практиці. Якщо лікар не є членом професійної асоціації стоматологів, це безсумнівний плюс. І запам’ятайте, що стаж роботи лікаря – це не головний показник його професіоналізму. Адже головне якісний підхід до справи. Якщо у стоматолога є постійні клієнти, які користуються його послугами з року в рік, сміливо сідайте в крісло. Адже, краща рекомендація лікаря – це число пацієнтів, а не гучна реклама.

Пам’ятайте, що персональний стоматолог – це вже не розкіш, а розумний і правильний вибір людини, який небайдужий до стану зубів і своєму здоров’ю.