Як вибрати інвентар для відкриття кафе


Как выбрать инвентарь для открытия кафе
Кількість ресторанів в готельному комплексі залежить від місця розташування, концепції і «зірковості» готелю. Велика готель в центрі міста відкриває від трьох до п’яти закладів громадського харчування. Причому кожне з різною кухнею — азіатської, європейської, японської, з дивовижним панорамним видом, караоке, сигарної кімнатою. А в сімейному готелі на 30-40 місць достатньо невеликого кафе.
Також хочемо вам порекомендувати советуем
Об’єднання на одній території ресторану та готелю — зручне та вигідне пропозицію для постояльців. Але чи є переваги від такого симбіозу для готельєрів? Так, якщо Ви організуєте в ресторані проведення зустрічей і урочистостей: сімейних обідів, корпоративів, семінарів, кулінарних майстер-класів, конференцій. Це дасть додатковий прибуток і підвищити завантаження. Але необхідно регулярно підтримувати інтерес постійних клієнтів і залучати нових.
Для успішного розвитку ресторану при готелі потрібно ретельно скласти бізнес-план. Оцінити переваги формату і ризики. Поетапна опрацювання дає уявлення про те, як буде функціонувати заклад громадського харчування в готелі, які послуги ви будете надавати (дозвіллєві заходи та інше). Маркетингові дослідження потрібні для аналізу галузі та конкурентів, для розуміння, яку нішу на ринку займете Ви. У виробничому плані докладно відображені ланцюжка дій — як буде вироблятися постачання продуктів, приготування страв та обслуговування клієнтів. Фінансові розрахунки покажуть обсяг необхідних коштів, включаючи непередбачені витрати. На цьому ж етапі прогнозують ймовірні доходи, оцінюють рентабельність проекту і дії при можливій кризі.
Для грамотного оснащення ресторану професійним обладнанням, зверніться за допомогою до фахівців. Підключіть до вибору техніки і майбутнього шеф-кухаря. Багато компанії безкоштовно розробляють технологічний проект, у разі придбання повного комплекту обладнання. Цей варіант знизить витрати на відкриття бізнесу. Крім основного переліку професійного оснащення в ресторані при готелі обов’язково наявність спеціального посуду і сервірувальних столиків для транспортування замовлень в номери.
Щоб грамотно спроектувати і обладнати ресторан при готелі зверніться за допомогою до професіоналів. Компанія «КЛЕН» — досвідчений і надійний бізнес-партнер. Ми реалізували понад 800 проектів різних форматів. Пропонуємо відкриття ресторанів, кафе, їдалень «під ключ». Виготовляємо, продаємо, поставляємо широкий асортимент обладнання, інвентарю, посуду, столових приладів, меблів. Забезпечуємо консалтингову підтримку бізнесу — від розробки концепції до навчання персоналу.