Як вибрати камеру відеоспостереження

10-16-2020

Вибір відеокамери спостереження завжди передбачає пошук на основі деяких специфічних (індивідуальних) параметрів. Якщо ви хочете купити камеру відеоспостереження для нічної зйомки, то вам потрібно звернути увагу на п’ять важливих параметрів і фільтрувати на їх основі весь асортимент. Хочемо порекомендувати замовити установка видеонаблюдения  на сайті по доступній ціні . 

Щоб вибрати кращу відеокамеру для нічного спостереження, давайте розглянемо кожну з цих характеристик більш докладно.

Висока світлочутливість сенсора

Кожна камера має деякий мінімальним рівнем освітленості, при якому вона може забезпечувати чітку «картинку». Це і є параметр світлочутливості сенсорного елемента. Для зйомки в умовах поганого освітлення (ввечері і вночі) у вашій відеокамери повинна бути досить висока світлочутливість. Переконайтеся, що цей показник становить не менше 0,011 люкс. Такий світлочутливості буде досить, щоб отримати нормальне зображення в безмісячні нічний час при світлі зірок. А ще для того, щоб видавати гідну якість «картинки» під час нічної зйомки в режимі ч / б. Рекомендуємо купити камеру видеонаблюдение  по найкращій цні.

При покупці відеокамери переконайтеся, що вона оснащена технологіями, що відповідають за регулювання і адаптацію кількості світла, який потрапляє на матрицю. Для настройки повинні бути відкриті величина отвору діафрагми і витримка.

Потужна інфрачервоне підсвічування

Другим специфічним параметром відеокамер для нічного відеоспостереження є наявність потужної підсвічування — близько 30 метрів. Бажано, щоб інфрачервоне підсвічування була адаптивної, тобто підбудовувалася під мінливі умови освітлення. Зверніть увагу на кут підсвічування, дальність її дії, особливості виконання. Бажано, щоб був збіг кута підсвічування з кутом огляду об’єктива камери, інакше можна зіткнутися з появою плями засвітки. Досить потужна адаптивна підсвічування дозволить щораз ефективно перемагати темряву і отримувати чітку картинку з високою деталізацією.

ICR-фільтр

У будь-який більш чи менш просунутої камери з підтримкою зйомки в темний час доби є функціональна можливість під назвою ICR. Вона збільшує світлочутливість пристрої, розділяючи зйомку на день / ніч. Відбувається це в такий спосіб: в денний час спеціальний ІК-фільтр «піклується» про правильну перенесення кольорів, а вночі цей фільтр зміщується з допомогу. електромеханічного приводу і робить зображення яскравіше. Таким чином, ICR-фільтр зможе компенсувати недолік освітленості. Навіть в саму темну ніч якість зображення з вашої відеокамери спостереження буде стабільно високим.

Динамічний діапазон відеокамери

Від величини динамічного діапазону залежить обсяг відтінок яскравості і кольору, які камера може коректно передавати одночасно у всіх областях кадру. Якщо ви збираєтеся використовувати камеру для нічного спостереження, переконайтеся, що у моделі, що сподобалася великий динамічний діапазон. Така відеокамера може добре розрізняти об’єкти, що знаходяться в темній області кадрів, а також дуже світлі об’єкти.

Корпус камери з високим індексом захисту

Прилад для нічної зйомки передбачає установку зовні приміщення, а це значить, що у нього повинен бути спеціальний захисний корпус. З добре переноситься високих і низьких температур, впливу вологи і ультрафіолету. Для нічного відеоспостереження шукайте камеру з класом захисту не нижче IP65.