Як вибрати клініку

Как выбрать клинику
Клінік, які працюють у сфері допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) чимало, є приватні та державні, маленькі і великі. І серед них знайти кращу. Тим більше що для багатьох, хто зіткнувся з безпліддям, не мають значення ні кілометри, ні міста, головне – результат. Адже про зроблений вибір не хочеться пожаліти.
Також хочемо вам порекомендувати Clinics Direct
Як прийнято говорити, в питанні лікування безпліддя «йдуть на лікаря». Кожен пацієнт індивідуальний і досвід лікаря, його стаж роботи — запорука успіху.
Кожна поважаюча себе клініка ЕКО має свій власний сайт, на якому можна скласти перше враження про неї. Зверніть увагу на додаткові розділи сайту, створені спеціально для зручності пацієнтів: розділи «задати питання лікарю», різні інформаційні сервіси, такі як вебінари, цікаві статті і т. Якщо сайт клініки зручний у користуванні, в ньому багато цікавої інформації, значить, у клініці про пацієнтів піклуються ще до знайомства з ними.
Зверніть увагу на «вік» клініки, адже досвід і високі результати напрацьовуються роками.
Для того щоб лікування методом ЕКЗ виявилося успішним, потрібно дуже ретельна підготовка — аналізи, УЗД, а може бути навіть операція.
Особливий світ у будь-якій клініці — це лабораторія ДРТ. Саме тут зароджується нове життя. ці додаткові методики істотно підвищують можливість не тільки завагітніти, але народити здорового малюка.
Іноді щоб завагітніти у важких випадках, парі доводиться вдаватися до донорським програмам. Дізнайтеся, чи є у клініки свій банк донорів сперми та ооцитів. Провідні центри, які займаються лікуванням безпліддя, дають пацієнтам всі можливості для досягнення вагітності і готові надати особисто перевірений донорський матеріал для успішного результату програми.
Якщо Ви збираєтеся проходити лікування не в своєму місті, уточніть, як поставлена робота з іногородніми пацієнтами, надає клініка допомогу в житловому питанні на час протоколу, нагадують про необхідні маніпуляції, є постійна мобільний зв’язок з лікарем.
Уточніть, скільки «прийнято» переносити ембріонів: один або два. І що в клініці є пріоритетним: факт настання вагітності або народження здорової дитини. У клініці експертного рівня пріоритетом завжди є перенесення одного ембріона. У провідних клінік частота настання вагітності після ЕКЗ вище 50%.
Здоров’я Самара — розділ про здоровий спосіб життя. Експертні статті по дієтології, косметології, вагітності та пологах. Розміщуються матеріали з нетрадиційної медицини. Все про оздоролвительном відпочинку в санаторіях Самарській області.