Як вибрати книгу

Як тільки ваша дитина перетворюється в впевненого читача, він відкриває для себе абсолютно новий різноманітний світ книг. Як же вибрати книги, які підходять саме цьому етапу в процесі навчання читання? Хочемо порекомендувати вибрати книгу на сайті kalamar.ua

Корисно прислухатися до порад фахівців з читання, вчителів початкових класів і досвідчених батьків. Можна покладатися на деякі з них.
1) відкривайте своїй дитині нові теми.
Ваша дитина вже здатна переключитися з простих історій на більш серйозну літературу. У книжковому магазині / бібліотеці доглянете разом з сином/донькою книги з певної, цікавої для дитини тематики: коні, освоєння космосу, фігурне катання, динозаври – все, що б не захотілося вивчити дитині. Також рекомендуємо купити Книги про емоційний інтелект на сайті

І не хвилюйтеся, якщо спочатку дитина не захоче читати виключно класичну літературу; на даному етапі ваше основне завдання – підтримувати у дитини любов до читання в цілому, а не до читання книг тільки певних літературних жанрів.
2) намагайтеся регулярно переглядати новинки в дитячій літературі.
Їх можна знайти як в книжкових магазинах / бібліотеках, так і в Інтернеті. Також можна звертати увагу на читацькі відгуки та списки кращих книг, які видавалися в поточному році.
3) діліться і своїми улюбленими книгами з дитинства.
Що Вам подобалося читати в такому віці? «Кортик», «Пригоди Електроніка»або «Острів скарбів»? І сьогодні книги нашого дитинства викликають інтерес вже у наших дітей.
Пройдіться по бібліотеці або книжковому магазину і постарайтеся згадати, які книжки ви читали вночі з ліхтариком під ковдрою. А може бути, ваші батьки зберегли вашу дитячу бібліотеку? Адже літературна класика ніколи не виходить з моди.

4) порадьтеся з викладачем вашої дитини.
Попросіть Список літератури для самостійного читання протягом року.
5) постарайтеся звертати увагу дитини на книги, в яких міститься корисна інформація.
Дітям дуже подобається читати покрокові інструкції до занять, якими вони захоплені: наприклад, книга/журнал з вказівками, як зібрати макет корабля; детальна інформація про роботу автомобіля; історичні факти і географічні особливості міста/країни, в яку ви збираєтеся поїхати.