як вибрати криптобиржу

6-27-2020

 

Таке зростання стало можливим після того, як 4 березня Індія офіційно зняла заборону на торгівлю криптовалютами. Нагадаємо, що з квітня 2018 року в країні було введено повну заборону на будь-які операції з цифровими грошима, що стало основною причиною зупинки зростання ринку криптовалют в Індії. Після введення заборони кілька великих міжнародних бірж були змушені піти з ринку, інші воліли вести діалог з урядом, щоб скасувати заборону. Через два роки обмеження були зняті, що і дало імпульс стрімкого розвитку ринку. Також хочемо порекомендувати почитати про биткон та багато цікавого на биткоин форум  , тут Ви знайде багато цікавої та корисної інформації. 

Як прокоментував ситуацію засновник і генеральний директор WazirX Нишал Шетті, ринок Індії з населенням понад 1 млрд людей є сплячим гігантом. Зняття заборони на торгівлю цифровими валютами буде сприяти розвитку крипторынка надалі.

Як пояснив Шетті, сьогодні тільки 10% всіх зареєстрованих клієнтів біржі є громадянами Індії. Все решта – це резиденти та громадяни інших країн. Фактичне зняття заборони дозволить залучити клієнтів з місцевого ринку і стимулювати розвиток внутрішнього ринку криптовалют в Індії.

Криптовалютная біржа WazirX не тільки істотно наростила обсяги продажів за останній місяць, але і провела ряд інших заходів. Приміром, майданчик запустила власний токен WRX, який сьогодні активно торгується на платформі.

Також WazirX нарешті завершила інтеграцію з найбільшою криптовалютной майданчиком Binance. Тепер зареєстровані клієнти бірж можуть пересилати стейблкоин USDT між двома платформами без комісії. Разом з цим WazirX і Binance створили спільний фонд «Блокчейн для Індії» із загальним бюджетом у млн. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку місцевих стартапів, які використовують технологію блокчейн.

Крім того, індійська криптоплощадка має намір збільшити свою присутність на ринку DeFi. Вже підписано угоду між WazirX і Transak – провідним додатком для ринку децентралізованих фінансів.