Як вибрати Лікувальний масаж

7-17-2020
Медицинский цент "Медіол"

Біль і відчуття скутість у спині — з такими симптомами знайомі всі.

Спина — частина тіла, яка складається з хребта, частини ребер, а також великої кількості поверхневих і глибоких м’язів, що беруть участь у підтримці хребта, його розтягуванні і обертанні, що сприяють рухової функції плечей і рук. Саме м’язи спини підтримують масу тіла і переносять основне навантаження, а масаж — один з найбільш ефективних спосіб зниження болю у м’язах та суглобах. Також хочемо вам порекомендувати https://amicus.com.ua/ лікувальний масаж.

Здоров’я людини багато в чому залежить від здоров’я хребта, який пов’язаний з м’язами спини. З часом м’язові спазми, якщо їх не усунути, призводять до захворювань хребта і хронічних болів. При такому стані здоров’я на консультації у лікаря ортопеда-травматолога або невропатолога може бути призначений лікувальний масаж.

Без призначення лікаря рекомендується відвідувати в якості профілактики розслабляючого масажу. Розслабляючий масаж спини в медичному центрі Призма дозволить знизити навантаження на м’язи спини, позбавить від хронічної втоми, знімає психологічне напруження, поліпшить циркуляцію крові і обмін речовин, а також підніме настрій.

Є ряд факторів, які можуть вказувати на необхідність записатися до хорошого масажиста і відвідати курс масажу, який може складатися в середньому з 10 сеансів. Кількість сеансів визначається зажатістю м’язів, станом пацієнта та його побажань.

Показання для розслабляючого масажу:

Щодня м’язи спини виконують великий обсяг роботи по підтримці тіла як у положенні сидячи, так і стоячи. Незалежно від того, навантажуєте ви їх активно або перебуваєте тривало в статичному положенні м’язи напружуються. Вони відповідають за нашу рухливість, і коли руху ускладнюються за рахунок затискачів і болю — це істотно погіршує якість життя.

Ось і виходить, що незалежно від способу життя, ми всі схильні можливості пізнати стан скутість і болю.

До речі, в процесі розслабляючого масажу виробляється гормон щастя, саме він викликає почуття ейфорії і бажання звернути гори після процедури масажу. А хто хоче бути щасливим? Всі хочуть.

Звичайно, спеціалізація масажиста і сертифікати — це важливо, але не менш істотним фактором є те, які відчуття виникають під час масажу у пацієнта. Якщо по всьому тілу розтікається тепло, з’являється легкість, поліпшується загальне самопочуття, ви відчуваєте силу рук на глибоких м’язах спини, шкіра злегка рожева і немає жодного синця чи подряпини — значить ви потрапили до висококласного масажиста. Купуйте одразу курс масажу і записуйтеся заздалегідь.