Як вибрати медичну меблі

Как выбрать  медицинскую мебель
Ліжка КД — 1 дитячі і тумбочки ТП — 1 в лікарні № 5 р.
Також хочемо вам порекомендувати купить медицинскую мебель
Оснащення дитячого відділення Міської лікарні № 5 р.
У кожного виду меблів свої особливості і призначення: корпусні меблі допомагає приховувати недоліки планування і формує зовнішній вигляд приміщення, м’яка – створює зручність і затишок і т. Медичні меблі в цьому сенсі повинна бути, передусім, функціональною, безпечної та надійної.
До такої меблів відносяться багатофункціональні медичні ліжка, кушетки, шафи, тумби, столи, стільці, візки і т. – все, що ви можете побачити в будь-якій поліклініці чи лікарні. Проводиться медична меблі з металу, ДСП і ламінату, з використанням пластмас та інших матеріалів. Якщо раніше медичні ліжка були незручні, жорсткі, старі кушетки, на яких не кожному було приємно знаходитися, то зараз з’явилося безліч виробників, які в змозі забезпечити лікарні і клініки самими сучасними і зручними ліжками. Цей вид медичної меблів має бути зносостійким, екологічно безпечним, а також не сприйнятливим до хімічних розчинів. Існують медичні ліжка стандартні, розраховані на певне навантаження, з підголівниками, спинками і без, на коліщатках і на ніжках – їх вибір залежить від того, в яке відділення лікарні їх хочуть поставити. Металеві медичні шафи відіграють роль зберігачів лікарських засобів, інструментів та обладнання. Вони бувають одинсекційними, двосекційними, зі скляними полицями і дверима, розбірні і легко переносяться і масивні, розраховані на перебування в одному і тому ж місці. Виготовляють шафи, найчастіше, зі сталі, вони є екологічно чистими, не містять ніяких смол або інших речовин, шкідливих для здоров’я людини. Крім того, вони не бояться вологи і перепадів температури. Ще одні незамінний вид медичної меблів – це кушетки. Вони є в кожній клініці, тому без них неможливий огляд пацієнтів, ні процедури. Існує кілька різновидів кушеток: для огляду, масажу, з вирізом для обличчя, але головним видом є перші. Вони, як ніяка інша медична меблі, потребують міцності і зносостійкості, т. щодня їх використовують десятки, а то й сотні людей. Крім перерахованих меблів, жодна установа охорони здоров’я не обходиться без тумб, столиків, візків, столів, медичних ширм і т. , які полегшують нелегку працю медпрацівників та забезпечують комфорт пацієнтів.
Тому товщина наповнювача повинна бути не менше 3 див. На міцність та стійкість такої кушетки впливає товщина несучого профілю і діаметр ніжок. Чим легше, тим зручніше і простіше носити.
Тобто, і в цьому повинна бути «золота середина».