Як вибрати пам’ятник

10-19-2021

Встановлення пам’ятника на могилу-найкращий спосіб гідно вшанувати пам’ять померлої людини. Як правило, при виготовленні ритуальних пам’ятників використовують 2 види натурального матеріалу – граніт і мармур, а також їх похідні, з додаванням штучних каменів (полімерів).Замовити пам*ятник можливо на сайті https://omega-ritual.com.ua/ по доступним цінам .

Якщо ви шукайте, де купити пам’ятник на кладовищі за гідною ціною, скористайтеся послугами нашої компанії. Ми працюємо на ринку ритуальних послуг вже більше 20 років. Це дозволяє організації пропонувати вам конкурентоспроможні ціни на товари і гарантувати високу якість своєї продукції. Наші фахівці допоможуть вам підібрати гідний пам’ятник на могилу, враховуючи ваші побажання і бюджет.

Перед вибором форми, розмірів пам’ятника і його дизайну слід вирішити, з якого матеріалу буде виготовлений пам’ятний монумент. Від виду каменю, з якого виготовлений пам’ятник на могилу, ціна виробу буде залежати в першу чергу. Крім того, обраний матеріал буде впливати на обробку вироби, а, отже, підсумковий вид пам’ятника.

Бажаючим заощадити по-максимуму слід зупинити свою увагу на пам’ятниках з полімеру. Як правило, граніт або мармур в таких скульптурах займають лише певну частку в складі, причому у вигляді крихт (вкраплень), використовуваних для додання зовнішньої привабливості виробу і поліпшення його технічних характеристик.

Пам’ятники зі штучного граніту або мармуру недорогі, але і не відрізняються особливою міцністю. Вони схильні до різких перепадів температур, погано ставляться до вологого клімату і грибка. А тому заміна цих пам’ятників, як правило, здійснюється вже через 20-30 років після установки. Звичайно, бували випадки, коли полімерні пам’ятники прослужили і півстоліття. Але це швидше виняток з правил.

Граніт-найбільш міцний і стійкий до впливу зовнішніх факторів камінь, який частіше за інших матеріалів використовується при виготовленні ритуальних пам’ятників. Гранітні скульптури коштують сотні років, а тому вони є найоптимальнішим варіантом покупки для тих, хто хоче вибрати недорогий, але якісний варіант.

Однією з найбільш твердих порід граніту вважається карельська, і це невипадково. Виготовлені з карельського граніту пам’ятники можуть простояти хоч 1000 років, якщо правильно доглядати за скульптурою. Граніт слід очищати від забруднень і відразу реставрувати при появі навіть незначних відколів або тріщин. Якщо відколи просто псують зовнішній вигляд пам’ятника, то в тріщинах часто накопичується вода, яка сприяє появі грибка або поступового руйнування породи зсередини.

Але, на щастя, такі проблеми виникають лише у тих власників, які занадто рано встановили пам’ятники. Нагадуємо, що установку будь-яких видів пам’ятників рекомендується починати не раніше, ніж через рік після похорону. За 12 місяців земля осяде досить, щоб можна було встановити на неї масивний монумент, який не провалиться і не впаде на бік через пару місяців після установки.

Цікавлять гранітні пам’ятники на могилу в чебоксарах? ціни нижче, ніж у нас, вам не знайти. Вибирайте, який з пам’ятників вам сподобався: ми займемося виготовленням цього монумента в найкоротші терміни.

Найкрасивішими і витонченими традиційно вважаються скульптури, виконані з білого мармуру. Цей матеріал відрізняється своїм стилем і елегантністю. До того ж, мармур досить м’який, пористий камінь. А тому з нього майстри виконують такі твори мистецтва, які можна розмістити на могилах відомих людей.

Безумовно, пам’ятники з мармуру дуже красиві. Але вони не такі міцні, як граніт. Крім того, мармурові скульптури вимагають частого догляду. Хоча б раз на рік їх потрібно обробляти воском, особливо там, де з’явилися мікротріщини. У них може потрапляти волога, руйнуючи структуру каменю зсередини. Також рекомендується раз в 3 роки робити профілактичну обробку від грибка. Так як мармур відноситься до числа натуральних матеріалів, він легше піддається «нападкам» грибкових порід, які можуть стати причиною якнайшвидшого руйнування красивого монумента.

На відміну від граніту, пам’ятники з мармуру легші. Завдяки своїй особливій структурі і фізичним властивостям, мармур легко піддається обробці. Красиві скульптури ангелів, христа спасителя, діви марії або святих, які часто замовляють поряд з основним пам’ятником, у виконанні з білого мармуру будуть виглядати більш доречно, ніж з полімеру або граніту.

Якщо ви шукайте, де купити пам’ятники з мармуру в чебоксарах, скористайтеся послугами нашої компанії. Ми пропонуємо адекватні ціни на ритуальні послуги та безкоштовне зберігання пам’ятників до дати їх встановлення.