Як вибрати подарунковий сертифікат

Как выбрать подарочный сертификат
Універсальний подарунок з гарантією 100% попадання.
Також хочемо вам порекомендувати подарочные сертификаты на двоих киев
Чим здивувати людину, якій передарили вже все, що тільки можна.
Спробуй — но не угоди — все, свято непоправно зіпсований.
І чим дорожче той, кому призначений подарунок, тим страшніше помилитися.
Виберіть номінал сертифіката натисніть на жовту кнопку .
Сплатити сертифікат можна через інтернет, в будь-якому відділення банку, через термінал Приват банку або сервіс Приват24.
Сертифікати є в наявності завжди, телефонуйте чи пишіть нам. Вкажіть у замовленні поштова адреса доставки сертифіката і ми доставимо його. Варіанти доставки: по Києву — кур’єр, по Україні — кур’єрська служба Нова Пошта.
По Україні — розцінки кур’єрської служби Нова пошта.
Оплата послуг доставки при отриманні.
Хто буде радий такому подарунку. Допоможіть їм «вийняти» свої кращі знімки з цифрових носіїв і втілити їх у барвистій фотокнизі. З ними складніше всього ) Вони часто економлять на собі в догоду нам, своїм дітям. А подаруєш дороге – ще й укорят, мовляв, навіщо витратився. Створення персональної фотокниги подарує їм романтику, стане теплим сюрпризом, зворушить їх. Як часто ми не знаємо, що подарувати співробітникам. Як часто спішно виписуємо з інтернет — магазину чергову дрібничку.
Сертифікат на виготовлення фотокниги вирішить цю проблему в одну мить. Колеги самі зможуть вибрати тематику своєї фотоісторії і насолодитися знімками. Фотокнига стане оригінальним та приємним подарунком до Дня Народження.
Термін дії сертифіката пів року з дати покупки.
Що може бути цінніше спогадів.
Ми звикли, що подарунок – це зазвичай якась річ. Подарункові сертифікати в корені міняють такі уявлення. Речі псуються, ламаються, набридають… А враження та спогади – місце, звідки Вас ніхто ніколи не вижене.
Ви можете просто вручити імениннику Подарунковий сертифікат. А можете вибрати фотографії та дизайн разом з ним. Нехай це стане приводом для того, щоб провести час разом, згадавши головне і приємне… Подаруйте один одному радість спілкування. Теплі моменти разом напевно запам’ятаються вам надовго.
Радимо Вам: припиніть виснажливі погоні за подарунками. Подарунковий сертифікат вирішить всі Ваші проблеми з презентом.
Що може бути дорожче теплих спогадів.
Подаруйте їх в красивій фотокнизі.