Як вибрати проектну фірму

Картинки по запросу Як вибрати проектну фірму

Для того щоб вибрати проектну компанію з того безлічі, що пропонує сучасний ринок, необхідно ретельно проаналізувати кожну організацію, адже від вибору компанії буде прямо залежати термін виконання роботи, а також її якість. Нижче я наведу список рекомендацій, необхідних для комплексного аналізу проектних організацій.
Сучасний світ не стоїть на місці, він постійно розвивається, а разом з ним розвиваються і методи застосовуються при проектуванні, будівництві і експлуатації будівель. У будівельній галузі вже не перший рік використовуються технології інформаційного моделювання (BIM). Цей вид моделювання дає змогу скоротити терміни введення об’єкта в експлуатацію, розрахувати на ранніх етапах вартість, ризики, функціональні особливості, експлуатаційні якості будівлі і багато іншого. Також хочемо вам порекомендувати проектирование микрорайонов

Даний показник є гарантією того, що підприємство не закриється на наступний день після того, як почне роботу над Вашим проектом. Іноді відбувається так, що від моменту початку проектування і до закінчення будівництва проходить багато часу. Часто в процесі будівництва виникає багато питань. І в разі якщо проектна компанія припинила свою діяльність, то і спитати буде з кого. Може статися ще більш трагічний результат подій: проектна організація отримує від Вас кругленьку суму у вигляді авансу, після чого починається процес ліквідації компанії.

Даний критерій перевіряється досить просто. Природно організація з власним великим офісом і сучасним обладнанням буде мати ряд переваг перед фірмою, яка орендує невеликий закуток у віддаленому районі міста.

Якщо портфель заявок організації незрівнянно великий порівняно з її виробничою потужністю, присутній ризик розстановки пріоритетів серед виконуваних об’єктів. В цьому випадку є ймовірність того, що Ваш об’єкт не виявиться в числі перших.
При виборі також необхідно звернути увагу на такий показник як, вже спроектовані об’єкти, а також на статус попередніх замовників. Великі і складні проекти говорять про достатній професіоналізм компанії. Ще одним важливим показником є наявність у портфоліо великих постійних корпоративних замовників.